Tankowałem ON (ten droższy, premium) dwa razy, dwoma różnymi samochodami, zalewając pełen bak. Oba auta szarpało i jeździło się nimi... kompletnie bez werwy (zamulały strasznie). Nie wiem co to za paliwo, ale nigdy więcej tu się nie zatankuję. Na plus, obsługa bardzo miła...
Zdjęcia
Opinie
-
Adrian ★★☆☆☆
-
Mateusz Czajkowski ★★☆☆☆
Zatankowałem gaz. Butla 50l. Zawsze do pełna wchodziło 43l. Tutaj magicznym sposobem 51l i nadal mogłem napełniać. Coś tu jest chyba źle.
-
Server K. ★★★★★
Kompletna stacja, duży asortyment, zatankujesz auto, poodkurzasz, umyjesz. A ty napijesz się kawy lub coś zimnego i przegryziesz coś na ciepło
-
Grzegorz ★★☆☆☆
Może to przypadek, ale zatankowałem dwa tygodnie temu. Teraz auto stoi u mechanika z diagnozą brak kompresji. Raz się człowiek skusił niską ceną, kilkanaście groszy i teraz problem. Druga gwiazdka, bo może to być zbieg okoliczności.
-
Maciej Jaworski ★☆☆☆☆
"nie zatankuje Pan teraz, bo kolega jedzie, jemu gazu brakło". Dobre i powodzenia
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres MOYA?
MOYA znajduje się przy Szkolna 156, 42-100 Kłobuck, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do MOYA?
Do MOYA można dotrzeć, korzystając z poniższego linku