Opinie

  1. Kamil Kupiński ★★★★★

    Nasze wesele odbyło się w listopadzie. W tym czasie sala położona w środku lasu ma niesamowity klimat. Wnętrze jest ładne i nowoczesne. Bardzo szeroka gama dekoracji dobrze wyglądała na tej sali. Organizacja wesela w Przysiółku Kresy jest przyjemnym doświadczeniem. Ceny i zakres usług od początku są przedstawione w klarowny sposób. Pyszne jedzenie, którego jest bardzo dużo. Wszystko na bieżąco donoszone i uzupełniane. Całe wydarzenie jest koordynowane przez Panią Martę. Robi to w fantastyczny sposób. Jest konkretna, zdecydowana i potrafi doradzić. W sposób elastyczny podchodzi do pomysłów i próśb. Na wyróżnienie zasługuje także zespół pracujący przed oraz w trakcie wesela. Bardzo pomocni i mili. Jest także możliwość za dodatkową opłatą wzięcia udziału w degustacjach potraw z menu weselnego, które są na początku roku. Gdybyśmy mieli jeszcze raz organizować wesele, byłby to Przysiółek Kresy.

  2. Agata Drzewosz ★★★★★

    Przysiółek Kresy to świetne miejsce na różne imprezy jak wesele, urodziny, rocznice. Mieliśmy tam niedawno wesele i samo miejsce jest przepiękne, organizacja wesela była fantastyczna, zresztą jak i obsługa przed czy w trakcie wesela. Jedzenie bardzo smaczne i bardzo dużo. Pyszne stoły tematyczne, które miały wzięcie wśród gości. Dzięki temu wszystkiemu zostaną piękne wspomnienia z dnia ślubu i wesela. Polecamy miejsce na ślub i wesele w jednym miejscu wraz z noclegami. Nasi goście chwalili sobie miejsce za przestrzeń. Za miejsce dla dzieci do zabawy, gdzie animator nie był kompletnie im potrzebny. Bardzo dziękujemy za świetne wesele :D

  3. Bożena Hołyńska ★★★★★

    Wesele z poprawinami TOP! Najlepsze na jakim byłam. Piękna sala, bardzo romantyczna. Teren dookoła idealny na odpoczynek i relaks. Goście mieli okazję posiedzieć i porozmawiać w przerwie od zabawy. Wyśmienite dania, jakich jeszcze na żadnym weselu nie jadłam z zachowaniem tradycji. Rosół jak domowy, kwaśnica zrobiła furorę, ale nie było dania, które by mi nie smakowało. Porcje odpowiednie, nikt nie był głodny, do tego elegancko podane. Ekipa Przysiółku na najwyższym poziomie. Bardzo nam było miło, że z taką kulturą podeszli do nas wszystkich. Do tego bardzo uśmiechnięte i z poczuciem humoru. Pani Paulina jest miło wspominana przez nasze dzieci. Bardzo dobra i ciepła osoba. Cieszymy się, że tak się zaopiekowała weselem naszych dzieci. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim pracownikom Przysiółku Kresy za to, że będziemy mogli tak ciepło i miło wspominać ten wyjątkowy czas.

  1. Artur Hołyński ★★★★★

    Bardzo fajna sala. Obsługa na medal! Moja córka miała tam wesele i jesteśmy bardzo zadowoleni. Wciąż dostajemy telefony od naszej rodziny i przyjaciół z zachwytami. Jak to wszyscy goście mówią "impreza, na której ten co nie był ten żałuje". Na pewno wrócimy tam chociażby na obiad, żeby znów posmakować tych pysznych potraw. Dziękujemy, że wszyscy z Przysiółku Kresy włożyli tyle serca w organizacje tak ważnego dla naszej rodziny wydarzenia.

  2. Magdalena Olejnik ★★☆☆☆

    W minioną sobotę mieliśmy chrzciny, za namową znajomych zorganizowaliśmy przyjęcie w Przysiółku bo każdy zachwalał jedzenie i cały krajobraz. Jestem bardzo rozczarowana bo jedzenie było niesmaczne, mięsa były twarde jakby stare, porcje wydzielone bardzo małe, przystawki nie zachęcały do jedzenia, cała obsługa była wporządku i na prawdę dawała radę, ale niestety jedzenie było bardzo średnie. Krajobraz i cała otoczka super, ale drugi raz nie zaryzykowałabym robiąc tam imprezę, że powtórzy się sytuacja z menu. Szkoda, bo jednak trochę to wszystko kosztowało pieniędzy.

  3. Anna Żurawska ★★★★★

    Nasze wesele w tej sali było absolutnie wyjątkowe! Wszystko zostało przygotowane profesjonalnie i zgodnie z umową – bez żadnych niespodzianek na ostatnią chwilę. Miałam świetny kontakt z Panią Agnieszką, która opiekowała się naszym przyjęciem – była ogromnym wsparciem, zawsze pomocna i zaangażowana. Dzięki niej czuliśmy się naprawdę spokojni i zaopiekowani w tym ważnym dniu. Sala przepiękna, okolica jeszcze piękniejsza – idealne miejsce na ślub i wesele.Jedzenie było pyszne, a obsługa fantastyczna – uprzejma, uważna i otwarta na nasze sugestie.Z całego serca polecam to miejsce każdej parze, która szuka pięknej przestrzeni, dobrej organizacji i serdecznej atmosfery!

  1. Bogdan Ciesielski ★★★★☆

    Bardzo fajne miejsce na wypad rodzinny lub nieformalne spotkanie firmowe. Bardzo dobrze jedzenie i obsługa. Możliwość zorganizowania zabaw blisko ośrodka (np. paintball w lesie). Całkowity brak zasięgu operatorów Orange i Plus, co przy spotkaniach firmowych jest bardzo dużym problemem.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Przysiółek Kresy?

Przysiółek Kresy znajduje się przy 97-415 Parzno, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Przysiółek Kresy?

Można skontaktować się z Przysiółek Kresy pod numerem +48 508 309 486

Jak można dotrzeć do Przysiółek Kresy?

Do Przysiółek Kresy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements