Opinie

  1. Endrju ★★★☆☆

    Biłem się z myślami jaką ocenę dać i ostatecznie odejmuje 2 gwiazdki. Chleb na wagę ten za 20zl/kg smaczny i długo utrzymuje świeżość. Smak i zapach również jak w dobrym pieczywie. Chałka dość dobra - ale trochę zbyt zbite ciasto. Bułki średnie. Cena pieczywa nieadekwatna. Dużo, dużo lepszy chleb rzemieślniczy kupuje w piekarni Duda w Słomnikach k.krakowa gdzie koszty życia są dużo wyzsze niż tutaj, a bochenek 1kg kosztuje 8-9zl. Państwo poliszewscy liczą ponad 100% więcej więc dla mnie nieuzasadniona totalnie cena i marża nie na miejscu. Nawet we Wrocławiu w centrum miasta tyle się nie zapłaci. Wnioski niech wysuną potencjalni klienci. Lokal ładny. Lokalizacja ok. Wybór jest duży.

  2. Kamila Op ★★★★★

    Wyjątkowe produkty i niesamowity smak. Uwielbiam wszystkie pistacjowe produkty, rzeczywiście w smaku wyczuwalna jest pasta z pistacji a nie krem z popularnego dyskontu :) Tak samo nadzienia budyniowe z prawdziwą wanilią. Bardzo smaczne pączki i cynamonki wypiekane na miejscu.Sernik baskijski cudowny, dostępny chyba tylko w tym miejscu w Kłobucku. Smaczna kawa. Polecam.

  3. dave houser ★★★★★

    Wszystko git. Chleb dobry, ceny okej, obsługa spoko.

  1. Rafał “Raphaelsky” Madaj ★★★★★

    Nie dość, że smakuje. to jeszcze utrzymuje świeżość przez kilka dni. Zupełnie inaczej niż marketowe pieczywo z Biedronki czy Lidla, które po jednym dniu robi się suche albo gumowate. Polecam

  2. Ilona Wołek ★☆☆☆☆

    Zachęcona wyglądem miejsca i słodkościami w witrynie zdecydowałam się wziąć tartaletke "budyniową", pistacja-malina, pączka pistacjowego i kulę serowe. Uważam że ceny nieadekwatne do jakości, ponieważ tartaletka z maliną i pistacja w środku wypełniona zwykłym biszkoptem, który zajmuje większą część tartaletki w miejscu w którym powinien być krem albo mus z maliny, nigdy z czymś takim się nie spotkałam. Tartaletka Ala budyniowa to tak naprawdę krem twarogowy, nie czuć budyniu, również wypełniona tanim biszkoptem, pączek twardy, lukier na pączku sztuczny a krem pistacjowy w paczku nie ma nic wspólnego z pistacja. W kulach serowych czuć tylko dziwny posmak sody i twardość. Tartaletki za 12zl nie powinny mieć tanich wypełniaczy w postaci biszkoptów bo jest to po prostu nieuczciwe w stosunku do klienta. W Klobucku są smaczniejsze i tańsze miejsca.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Chleb na żywo?

Chleb na żywo znajduje się przy Szkolna 7, 42-100 Kłobuck, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Chleb na żywo?

Można skontaktować się z Chleb na żywo pod numerem +48 530 045 728

Jak można dotrzeć do Chleb na żywo?

Do Chleb na żywo można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements