Opinie

  1. Ewa Chrzanowska ★★★★★

    Od lat kupuję tam miody. Wszystkie wyjątkowe, prawdziwe i polecam każdemu. Oczywiście kupuję też jako zdrowe prezenty. Dziś kupiony wrzosowy, smak nie do opisania.

  2. Piotr Dąbkowski ★★★★★

    Zawsze miła obsługa i miody rewelacyjne gorąco polecam

  3. Dorota Dz ★★★★★

    Polecam! Od lat kupuję tutaj. Duży wybór miodów i produktów z miodu. Gospodarze to pasjonaci którzy kochają pszczoły i to się czuje. Pozdrawiam

  1. Romek Pawlak ★★★★★

    Przepyszne naturalne miody, sklep firmowy działa również w niedzielę, miód lipowy genialny głęboki i intensywny smak oraz wyrazisty zapach, zakupiłem również miód gryczany przemiła i profesjonalna obsługa, atrakcyjne ceny. Polecam

  2. WK ★★★★★

    Prawdziwy miód i prawdziwa pasieka i pszczelarze. Polecam Szeroki wybór miodów i nie tylko pyłek propolis . Super obsługa z mega wiedzą bardzo pomocni.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Gospodarstwo pszczelarskie "Pasiecznik"?

Gospodarstwo pszczelarskie "Pasiecznik" znajduje się przy 95-083 Antoniew, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Gospodarstwo pszczelarskie "Pasiecznik"?

Można skontaktować się z Gospodarstwo pszczelarskie "Pasiecznik" pod numerem +48 519 831 448

Jak można dotrzeć do Gospodarstwo pszczelarskie "Pasiecznik"?

Do Gospodarstwo pszczelarskie "Pasiecznik" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements