Opinie

  1. Adam Michał Frątczak ★★★★★

    Cudowny gabinet z przemiłym i pomocnym personelem. Polecam!

  2. Pawel Olsz ★★★★★

    Rewelacyjna pani weterynarz, bardzo empatyczna i miła. Wyciągała kłosy trawy z ucha naszego psa w kilku kawałkach z dużą cierpliwością. Dostaliśmy wskazówki co do dalszego leczenia i na pewno tutaj wrócimy.

  3. Anna Steglińska ★★★★★

    Pragnę jeszcze raz serdecznie podziękować za profesjonalne podejście i przemiłą obsługę mojego psa Luckiego!!!

  1. Patrycja ★★★★★

    Pani Doktor jest po prostu rewelacyjna! Mój west został dokładnie i starannie zbadany od nosa po ogon. Już następnego dnia miałam wyniki badań i jasne wskazówki – bez zbędnego gadania, sam konkret. Dzięki temu moja słodzinka szybko wróciła do formy i teraz znów szaleje jak szalona! Dziękuję za profesjonalizm i troskę – widać, że Pani Doktor naprawdę wie, co robi. Polecam z całego serca!

  2. ewa lech ★★★★★

    Świetne podejście do kotów, który jest trudnym pacjentem. Mój kot był troskliwie i profesjonalnie zaopiekowany.Polecam!

  3. Katarzyna Gollogly ★★★★★

    Bardzo miła, przesympatyczna a zarazem profesjonalna Pani. Wizyta przebiegła idealnie, wszystkie informacje zostały szczegółowo omówione, wszystko wyjaśnione. Nasza Dalmatynka również niezestresowana i zadowolona. Serdecznie polecam.

  1. Marcin kłos ★★★★★

    Pani Doktor to prawdziwa bohaterka i anioł wśród weterynarzy! Chciałabym wyrazić swoją głęboką wdzięczność i podziw dla Pani Doktor za niesamowitą opiekę, jaką okazała naszemu ukochanemu pieskowi, Miki. Trafiliśmy do niej w momencie, kiedy nasz psiak był w bardzo poważnym stanie. Byliśmy pełni obaw i przerażenia, nie wiedząc, co będzie dalej. Pani Doktor od razu podeszła do sytuacji z pełnym profesjonalizmem, a jednocześnie ciepłem i empatią, które były dla nas ogromnym wsparciem w tych trudnych chwilach. To, co wyróżnia Panią Doktor, to nie tylko jej rozległa wiedza i doświadczenie, ale także ogromne serce do zwierząt. Widać, że każdemu pacjentowi poświęca maksimum uwagi, troski i zaangażowania. Miki, nasz mały przyjaciel, dzięki jej szybkiemu działaniu i doskonale dobranemu leczeniu, dosłownie wrócił do życia! Pani Doktor nie poddała się, nawet w chwilach, gdy sytuacja wyglądała naprawdę źle, i dzięki jej niezłomnej determinacji oraz wiedzy, Miki znów jest pełen energii, radości i zdrowia. Chciałabym też podkreślić, że Pani Doktor zawsze jasno tłumaczyła nam kolejne etapy leczenia, wyjaśniała nasze wątpliwości i była dla nas dostępna, gdy tylko potrzebowaliśmy porady czy wsparcia. Czuliśmy, że jesteśmy w naprawdę dobrych rękach, co było dla nas nieocenione. Pani Doktor to osoba, której można zaufać w 100%. Jej profesjonalizm, empatia i niezwykła intuicja sprawiają, że każdy właściciel zwierzęcia może czuć się spokojny, wiedząc, że jego pupil jest pod najlepszą opieką. Bez wahania polecam Panią Doktor każdemu, kto szuka prawdziwego, oddanego weterynarza. Pani Doktor – z całego serca dziękujemy za uratowanie naszego Miki i za to, że daje Pani nadzieję i pomoc tam, gdzie inni mogą się poddać. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za wszystko, co Pani zrobiła...

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Good Dogtor Gabinet Weterynaryjny?

Good Dogtor Gabinet Weterynaryjny znajduje się przy 9 Maja 69B, 98-100 Łask, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Good Dogtor Gabinet Weterynaryjny?

Można skontaktować się z Good Dogtor Gabinet Weterynaryjny pod numerem +48 433 070 099

Jak można dotrzeć do Good Dogtor Gabinet Weterynaryjny?

Do Good Dogtor Gabinet Weterynaryjny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements