Jestem bardzo zadowolona z obsługi w banku. Panie kompetentne i pomocne.Dziękuję.
Zdjęcia
Opinie
-
Edyta Misiak ★★★★★
-
Pucek Pucek ★☆☆☆☆
Tragiczny Bank obsługa pana który tam pracuje jak by za kare nie lepsza nic nie można załatwić podejście do klienta masakra zero pomocy
-
Monika van Kester ★☆☆☆☆
10 czerwca miałam zaplanowaną wizytę e banku z moim doradcą. Na miejscu okazało się że pomimo tego że miałam potwierdzenie wizyty na mailu, ta okazała się jednak nie zaplanowana. Okazało się również że mój doradca pracuje w innej placówce i że pieniędzy również nie mogę wypłacić. Pani doradca zdecydowała mi pomóc… Po kilkunastu minutach próbowania zalogowania się do systemu zostałam poproszona żeby przejść do kolegi. I tu się zaczęło… dawno nie spotkałam się z tak niemiłym i gburowatym panem, który po dopasowaniu moich danych osobowych zwyczajnie mnie spławił bo miał innego klienta. Mam wrażenie że pan siedzi tam za karę..
-
Elżbieta Zatoń ★★★★★
Moja wizyta w banku,przebiegła bardzo sprawnie i profesjonalnie. Obsługujący mnie p.Darek był bardzo kompetentny i rzeczowy. Pozatym bardzo miły i taktowny.Życzyłabym wszystkim bankom takich pracowników. Dziękuję Panie Darku.
-
Cezary Baue ★☆☆☆☆
Byłem w placówce 18 marca godzinie 16:10 wpłatomat był bardzo powolny przede mną osoby też się żaliły na wpłatomat ale udało mi się w końcu wpłacić i chciałem żeby mi pracowni pomógł przeksięgować pieniądze na kredyt i dać potwierdzenie że wpłaciłem pieniądze na kredyt bardzo nie miło zostałem potraktowany przez waszego pracownika to był mężczyzna chyba jako jeden mężczyzna tam pracuje zachował się bardzo arogancko mówiąc do mnie i jeszcze na koniec powiedział że może wezwać ochronę bo oni pracują do 16:30 ja natomiast powiedziałem że ja byłem o 16:10 w banku a że przez cały dzień nie umial pan zgłosić że wpłatomat ma awarje totylko pan siedział na tyłku bo ja niestety obserwuje jak pracownicy w tym banku pracująa przede wszystkim ta osoba ja pracuję bardzo powolnie wręcz mozolnie jak by pracował gdzieś indziej to już dawno by był zwolniony z pracy a on mi na to odpowiedział żebym nie cwaniakowal bo wezwie ochronę jak nie wyciągnięcie konsekwencji wobec tego pracownika to ja rezygnuje z waszego banku spłacę to co mam a już mam badzi mało do spłacenia myślę że w dwa miesiące to spłacę i więcej moja noga w waszym banku nie stanie i każdemu mojemu znajomemu też będę o odradzał bo ogólnie w tym banku to jest taka praca powolna że szkoda gadać jest tyle pracowników a praca w tym banku jest spowolniona przez tych pracowników powtarzam ja ich cały czas obserwuje i to nie tylko moje spostrzeżenie bo wielu klientów waszego banku to się bardzo nie podoba nie tylko mnie powtarzam byłem o 16:10 bank jest do 16 :30 by tego dnia . Kończąc proszę wyciągnąć konsekwencje od tego pracownia to by mężczyzna nie wiem jak miał na nazwisko bo zapomniałem spojrzeć na imiennik jego przypięty ale to jest jedyny mężczyzna pracujący w tej placówce mogę jak coś to sprawdzić jak ma na imię i nazwisko ta osoba jeżeli nie wyciągnięcie w kierunku tej osoby konsekwencji stracicie klienta i na pewno nie tylko mnie. Pozdrawiam .
-
Ela Zajęcka ★★★★★
rzeczowa, fachowa i bardzo miła obsługa, sprawne załatwienie wszystkich formalności związanych z kredytem,.Personel na najwyższym piziomir
-
Małgorzata Bednarek ★★★★★
Bardzo miła ,pomocna i profesjonalna obsługa.Byłam obsługiwana przez Panią Amelię Biel i jestem Jej bardzo wdzięczna.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Bank Credit Agricole?
Bank Credit Agricole znajduje się przy Aleja Najświętszej Maryi Panny 35, Śródmieście, 42-202 Częstochowa, Śląskie, Polska
Jak można dotrzeć do Bank Credit Agricole?
Do Bank Credit Agricole można dotrzeć, korzystając z poniższego linku