Opinie

  1. Dawid Dawid ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam tego komisu. Pan który tam siedzi jest za karę poza tym to totalny buc. Chciałem kupić auto bezwypadkowe okazało się, że na miejscu było inaczej. Jak będziesz jechał oglądać auto zastanów się dwa razy.

  2. Bartlomiej Mruk ★☆☆☆☆

    Niespełna rok temu zakupiłem samochód w tym komisie samochodowym jednak moje doświadczenie z tą transakcją jest bardzo negatywne. Chciałbym podzielić się moimi uwagami na temat stanu pojazdu i obsługi Po zakupie okazało się że samochód ma poważne problemy z silnikiem (po 2 miesiacach zaczął się lac olej z silnika) byłem bardzo zaskoczony ponieważ sprzedawca zapewniał ze auto jest w pełni sprawne i nie wskazywał żadnych problemów z silnikiem . Po zgłoszeniu problemu do komisu pan stwierdził ze nie widzieli o tej usterce i nie brał pod uwagę zwrotu pieniędzy za naprawę i problem z samochodem nie został rozwiązany w satysfakcjonujący sposób mimo że starałem się wyjaśnić sytuację. Nie poczułem żeby moje potrzeby zostały potraktowane z należyta uwaga….Odpowiedzią komisu była wiadomość że kupiłem auto i tak w dobrej cenie i powinienem mieć na uwadze to że zawsze po zakupie auta trzeba włożyć jakieś pieniądze w naprawy. Moje doświadczenie z tym komisem jest negatywne jeśli chodzi o stan techniczny auta to zakupu NIE POLECAM nikomu !.

  3. wiesiolak ★★★★★

    Bardzo uczuciwy sprzedawca. kupiłem samochód, lecz okazało się, że ma wadę, o której sprzedający nie widział, więc zwróciłem samochód bez żadnych problemów.

  1. Krzysztof Alejziak ★★★★★

    Polecam

  2. Marcin B-ek ★★★☆☆

    Drogie bryki

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Komis samochodowy?

Komis samochodowy znajduje się przy Jana Pawła II 63, 98-200 Sieradz, Łódzkie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Komis samochodowy?

Można skontaktować się z Komis samochodowy pod numerem +48 604 165 167

Jak można dotrzeć do Komis samochodowy?

Do Komis samochodowy można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements