Salon polecam w 100% Właścicielkę cechuje nie tylko fachowość i profesjonalizm ale również duże wyczucie estetyki, talent i pasja. Jednym słowem kunszt zawodu. Pozdrawiam Emilia
Opinie
-
Emilia Chrzan ★★★★★
-
Magdalena S ★★★★★
Tu nie chodzi tylko o wysoką jakość usług, bo ta jest na najwyższym.poziomie, ale też o to, że wizyta u Pani Lidki to mój kobiecy dzień. Mam wszystko: super zabiegi, piękny zapach i wygląd salonu, makijaż i bardzo taktowną kosmetyczkę. Ona wie, czy to jest dzień na pogadanie, czy na relaks i wspólne posłuchanie Nory Jones. Wychodzę stamtąd nie tylko w poczuciu, że lepiej wyglądam, ale że właśnie naładowałam baterie. Polecam z pełnym przekonaniem!
-
Edyta Warchoł ★★★★★
Korzystam z usług tego salonu od wielu lat. Jestem bardzo zadowolona ze wszelkich zabiegów, pani właścicielka profesjonalnie potrafi doradzić i wykonać zabiegi odpowiednie do rodzaju skóry i wieku. Każdy zabieg przed wykonaniem rzetelnie omawia. Obsługa bardzo miła można poczuć się komfortowo. Z pewnością będę dalej korzystała z usług tego salonu.
-
Magdalena Szczepanik ★★★★★
Profesjonalna obsługa, miła atmosfera i widoczne efekty zabiegów. Piękne miejsce na relaks. Gorąco polecam!
-
Katarzyna Kansy ★☆☆☆☆
Z przykrośćią, Nie Polecam, umowilam się na zabieg depilacji wąsika, siedząc na fotelu zapytałam Panią o zabiegi na twarz dla kobiet w ciąży, sugerując że w niej jestem , co chyba widać , Pani robi swoje, wykonuje mi zabieg usowania wąsika, i jest ok, na koniec używa dersonwal, co mnie zdziwiło, ponieważ pierwszy raz od lat , kiedy korzystam z usługi depilacji twarzy miałam użyty taki sprzet ( jestem w ciąży, po drugie posiadam stymulator serca , co jest przeciwskazaniem do wykonywania takiego zabiegu, Pani kosmetyczka, nie przeprowadziła ze mną żadnego wywiadu, czy może wykonać u mnie taki zabieg, no i ciąża jest również przeciwskazaniem, ( to można wyczytać w Internecie, sama sprawdziłam po wyjściu, ponieważ się zaniepokoilam). Na szczęście trwało to krótko, i mam nadzieję nie miało wpływu dużego na żaden z moich stanów. Będąc w lekkim szoku, zapłaciłam grzecznie i wyszłam. Mam nadzieję że Miłą Pani poprawi swoją fachowość wykonywania zabiegów by nikogo nie skrzywdzić, a przy tym narobić sobie problemów. ŻYCZE, POPRAWY WIEDZY Pozdrawiam A cukiernia obok :) pysznie i świeżo. Polecam
-
Józef Bełch ★★★★★
To super lokalizacja tej cukierni. Oferuje duży wybór przepysznego ciasta. Także na ząmowienie . Bardzo wygodny wjazd i wyjazd.Szybka i miła obsługa klienta.Dobra atmosfera i klimat w tej cukierni.Mozna również zjeść na miejscu. Godne odwiedzenia miejsca.Polecam i Pozdrawiam serdecznie - Lokalny prżewodnik Józef Belch.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres SALON KOSMETYCZNY "BEAUTY"?
SALON KOSMETYCZNY "BEAUTY" znajduje się przy Targowa 1e, 98-200 Sieradz, Łódzkie, Polska
Jaki jest numer telefonu do SALON KOSMETYCZNY "BEAUTY"?
Można skontaktować się z SALON KOSMETYCZNY "BEAUTY" pod numerem +48 792 777 415
Jak można dotrzeć do SALON KOSMETYCZNY "BEAUTY"?
Do SALON KOSMETYCZNY "BEAUTY" można dotrzeć, korzystając z poniższego linku