Spalone włosy - rozjaśnianie -10.06.25. Czekam na rozprawę w sądzie. To co zrobił mi p. Paweł Wagner z włosami to dno i metr mułu gdybym miała zobrazować, włosy popalone już od centymetra na każdej długości, reszta siano, kolorów z 5 i to nie pasemka tylko plamy, dodam że miałam włosy do pasa totalnie zdrowe mocne i piękne raz farbowane na brąz (zawsze tylko odrost) . Urządził mi piekło z życia - włosy na czubku głowy jakby ktoś kosiarką wpadł, wierzchnie wlosy wykruszyły się do ramion te z pod spodu jeszcze się trzymają ) Wydaję 500 zł na pielęgnacje miesięcznie, założenie sprawy 1500zł. Wagner w mojej ocenie nie ma podstawowych umiejętności fryzjerskich. Żałuję każdej minuty w tym felernym miejscu. Kiedyś chodziłam na basen nie chodzę bo chlor. Biegałam - nie biegam bo gumka- złamie kolejne włosy. Wycofałam się z życia towarzyskiego bo sie wstydzę włosów. Chodzę tylko tam gdzie muszę. Serio przez całe wakacje nawet raz na plaże nie pojechałam tak się wstydzę jak mnie oszpecił. Straciłam nawet pracę przez ten zabieg. Tylko płaczę non stop. Żałuję, że jeszcze nie mam odwagi dodać zdjęć ale może to kiedyś zrobię jak się psychicznie pozbieram, może również opowiem moją historię wraz z dokumentacją foto w social media. Panie Wagner tak Pan głośno komentował, że się Pan dziwi że my Słowianki same się na ciemne kolory malujemy, nasza uroda do blond pasuje .. No to widzi Pan jak ktoś raz w życiu trafi na takiego "fryzjera" jak Pan to już do końca życia nie pomyśli żeby się wybrać do "fryzjera" i koleżanki, znajome pokrzywdzonej również. Za 50 zł na miesięcznie milion razy lepiej zrobie sobie włosy sama niż Pan "fryzjer" z 25 letnim doświadczeniem za 400zł. Tylko ciekawe co to za doświadczenie... P. Wagner na reklamacje nie odpowiedział nigdy. Telefon rozłączył, jak zadzwoniłam po raz kolejny mnie zablokował a chciałam tylko sie dowiedzieć co mi nałożył na włosy bo po nim pracy już nikt nie chce wziąć każdy się boi a mam aktualnie 3 cm odrostu. Sylwia N.
Opinie
-
S-a S-a ★☆☆☆☆
-
Magdalena Rzepecka ★★★★★
Idealne i profesjonalne cięcie przez Pana Pawła.Bije od niego mega pozytywna energia.Jestem bardzo zadowolona. Polecam
-
Princessa Wedding ★★★★★
Najlepszy fryzjer. Mistrz w każdym calu. Pięknie dobrany kolor, bezpieczna dekoloryzacja, cięcie wizjonerskie. Wspaniała atmosfera, czas spędzony w Salonie u Pawła Wagnera, to bardzo dobra energia i efekt wow. Warto zarezerwować czas dla siebie, bo piękno tworzenia wymaga precyzji. A mistrz jest jeden. Przetestowałam niejedno miejsce i z pełną odpowiedzialnością uznaję, że wcześniejsze zabiegi w „fancy” miejscach to nieporozumienie. Salon Brodway Wagner to perła w całej Wielkopolsce. Polecam!
-
Anna Kędzierska - Młodojewska ★★★★★
Salon odwiedzam od kilkunastu lat. Niezmiennie zadowolona i zachwycona profesjonalizmem i jakością pracy Pana Pawła i Jego zespołu. Wizyta o czasie, jakość produktów i wykonanych usług 10/10, przyjazna atmosfera, polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Brodway. Salon fryzjerski. Wagner P.?
Brodway. Salon fryzjerski. Wagner P. znajduje się przy Kardynała Stefana Wyszyńskiego 23, 62-510 Konin, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Brodway. Salon fryzjerski. Wagner P.?
Można skontaktować się z Brodway. Salon fryzjerski. Wagner P. pod numerem +48 632 435 098
Jak można dotrzeć do Brodway. Salon fryzjerski. Wagner P.?
Do Brodway. Salon fryzjerski. Wagner P. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku