Opinie

  1. Dawid ★☆☆☆☆

    Jeśli chodzi o załadunki to jest parodia to co się tam dzieje! Dziwię się że kierownictwo dyrekcja nic z tym nie zrobi! Przyjeżdżając na załadunek masz awizację np. na godz 14. O 14 jesteś wpuszczany na zakład, jedziesz aż do znaku stop gdzie musisz stać i czekać w kolejce do załadunku. Mówiąc prościej jesteś 4 w kolejce i czekasz Okey !!! Ale po 3h stania jesteś już 10 w kolejce a dlaczego ? Bo przyjeżdżają auta z okolicznych firm np. L T Liczbi****.Które też mają awizację na załadunki (nikt nie patrzy na ich godziny!bo oni są priorytetem podobno ) kierowcy ładują się tam często i mają układy z wózkowymi, biurem, często nosząc im jakieś ciasteczka do kawy itp. łapóweczki % . Są ładowani bez kolejki lub są wyciągani z kolejki przez wózkowych .Na bramie-wadze też ich wpuszczają z marszu nie patrząc na ich godziny awizacji- po znajomości.Niesprawiedliwe jest to jak się traktuje inne firmy które tam przyjeżdżają na załadunki, każdy kierowca jest człowiekiem nie ma wyróżniania że ten dał łapówkę i się ładuje jako 1. Dramat !!! Kierownictwo powinno bardziej zwrócić uwagę na to co dzieje się tam na załadunkach i trzymać się zasad godzin załadunków (chociaż kolejki ).Faktycznie kara jest tu się ładować przy obecnych panujących zasadach.

  2. Cichociemny ★☆☆☆☆

    Firma dno! Ochrona na plus, wózkowi również lecz cała reszta chamska bez kultury i szacunku. Czas oczekiwania 4.5h. Po co wam awizacje jak w środku i tak czeka się w kolejce?

  3. Fa Ski ★★☆☆☆

    Mam wrażenie, ze załadunkiem tam dostają kierowcy, którzy podpadła spedytorem. Daje 2* bo przed wjazdem jest parking oraz toitoi. Załadunkiem sa awizowane. Mimo przyjazdu o godzinie 12 (awizacja 14), wpuścili mnie na teren firmy, ale tam i tak musiałem odstać swoje. Zaladunek zakoczyl sie przed 17. Ładowałem metalowe krazki, 3szt ważące 25400, ale nikt poza kierowca nie widzi w tym problemu.

  1. Tom F ★☆☆☆☆

    Jedynie co na tej firmie działa poprawnie to ochrona i osoby na bramie. Czekanie na załadunek to co najmniej 2.5h. Pracownicy zajęci oglądaniem tiktoka z czego tylko jeden wiedział gdzie znajduje sie biuro. Kierownik po argumentacji ze jest zle oznaczona droga do biura odparł ze mogę tu więcej nie przyjeżdżać jeżeli mi sie nie podoba... Firma zachodnia ale nawyki i zachowanie co najmniej wschodnie. Nie polecam

  2. Mateusz Klusek ★★★★★

    Załadunek od wjazdu do wyjazdu dwie godziny trzeba założyć trochę pasów Przed firma sporo miejsca można nocować

  3. MacieK Wach ★☆☆☆☆

    Nie polecam awizo na 10... godz W uja lecą w dupie mają kierowców. 6 w kolejce.. Wyjazd o 20 Omijać szerokim łukiem

  1. Pawelo Holas ★★★★☆

    Zależy jak się trafi czasem trzeba chwilę poczekać.Dwie bramy wjazdowe na każdej waga. Mila ekipa wózkowych

  2. Rafał Zazulinski ★★★★★

    Parking przy firmie. Rozladunek z wagą i z zameldowaniem aż do wyjazdu trwał 48minut. Wszystko expresowo.

  3. Remigiusz “MrPanczo” Madaj ★★★☆☆

    Czas oczekiwania na załadunek to jakaś parodia.. Na zadunek jedziemy znakami na wagę. Załadunek na 12, wpuścili o 13, wyjazd o 18 prawie. Zgłaszamy się na bramie i jak zadzwonią to na wagę, potem w lewo, na skrzyżowaniu w prawo i czekamy na stopie w kolejce. Załadunek od boku, papiery w biurze obok niebieskiego blaszaka. Pokazują jak spiąć. Przed firma można stać, jest parking. Jest WC lecz prysznica nie zauważyłem. Sam załadunek szybko.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Granges Konin S.A.?

Granges Konin S.A. znajduje się przy Hutnicza 1, 62-510 Konin, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Granges Konin S.A.?

Można skontaktować się z Granges Konin S.A. pod numerem +48 632 474 422

Jak można dotrzeć do Granges Konin S.A.?

Do Granges Konin S.A. można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements