Opinie

  1. Krzysztof Karkos ★★★★★

    Chiptuning przeszedł rewelacyjnie,spalanie 1,5l mniej a silnik targa jak wściekły już od niskich obrotów . Jak dla mnie super fachowiec wie co robi.

  2. Berg-Travel ★★★★★

    Korzystaliśmy z usług firmy Pana Łukasza. Polecamy w 100%. Rzetelne podejście do klienta, perfekcyjna obsługa i elastyczność. Dbałość o szczegóły i otwartość na klienta.

  3. Karol Li ★★★★☆

    Fachura

  1. Joanna Kowalik ★☆☆☆☆

    jeżeli jest to bus..jadący 7.02....z Polski do Holandi z kierowcą panem P....kierowca,to lepiej niech się nie da nabrać na ten ,,Perfekt:...z okolic W-wy jechałam przez Łódź--Poznań do Swiecka,kierowca przegonił mnie przez pół Polski...jako kierowca,jechał b. dobrze,nawet telefon odkładał od czerwonego ucha jak dojeżdżalismy do bramek na autostradach....Zabierał paczki,jak mają w zwyczaju,takie busiki...ale nic by nie było w tym dziwnego,gdybym z pod Łodzi nie jechała z kołem od męskiego roweru na głowie..jak by tego było mało,zapytałam się pasażerki która jechała z Zamoscia od 7 rano z tym samym panem..i wtedy zaczęłam obserwować czas jazdy tego pana...podróżował z nim kolega ,który jechał też do pracy w Holandii....i dopiero zmienili się około 1 w nocy za kierownicą...nie będę opisywać ,odpowiedzi pana kierowcy jak już zapłacilismy za przewóz nas za granicę...ale Boże broń z nimi jeszcze mi jechać...tego przewoźnika zamówiła i firma wysyłająca mnie do pracy...ale nigdy w życiu jak ktos z moich znajomych będzie chciał z nimi jechać...nie pozwolę na to....za przejazd z W-wy do Holandii zapłaciłam 300 zł..a za kursowy autokar,np..Sindbad w obie strony (bez zniżek) relacji Warszawa -Amsterdam płaciłam 380 zł...gdzie miałam wysoki standard podróży(kawa ,herbata,napoje zimne...toaleta..no tylko filmy te same...ale jednak komfort jazdy i obsługi)..zatrzymują się na stacjach..gdzie można załatwić swoje potrzeby w toalecie bezpłatnie...a o tej firmie która mnie teraz wiozła lepiej chcę zapomnieć..moja podróż z pod W-wy do Nijkierk,trwała od 10.30 w sobotę do 5.55 w niedzielę,po czym kierowcy zostawili mnie na ulicy pod domem,gdzie tylko pan P..miał adres i wiedział gdzie mnie wiezie..i tam wystawili moje bagaże i odjechali.....PRZESTRZEGAM PRZED TĄ FIRMĄ!!!!I NIE POWINNI MIEĆ TAKIEJ NAZWY,BO NIKOMU NIE ŻYCZĘ TAKIEGO KOMFORTU JAZDY...ZDEGUSTOWANA

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Perfekt Łukasz Bach Transport Osób?

Perfekt Łukasz Bach Transport Osób znajduje się przy Biskupicka 6, 46-300 Olesno, Opolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Perfekt Łukasz Bach Transport Osób?

Można skontaktować się z Perfekt Łukasz Bach Transport Osób pod numerem +48 604 773 402

Jak można dotrzeć do Perfekt Łukasz Bach Transport Osób?

Do Perfekt Łukasz Bach Transport Osób można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements