Pizza bardzo dobra. U nas dwie pozycje spróbowane, obie trafione w 10. Pyszna lemoniada. Po remoncie klimat w lokalu napewno na plus. Myślę że fajne miejsce żeby co jakiś czas zjeść tu obiad lub kolację ze znajomymi ☺️
Zdjęcia
Opinie
-
Iga Gapińska ★★★★☆
-
Hubert Kazimierczak ★★★★★
Czuć i widać tą ,, świeżość,, lokalu po nowym otwarciu. Jest ładne i przytulnie, pizza jest pyszna. Dzieciaki znajdą tu swój kąt do zabaw, a dorośli w tym czasie mogą wypić smaczne drinki. Obsługa zasługuje na 5 z plusem, szczególnie przemiła blondynka z szerokim uśmiechem .
-
Grzegorz ★★★★★
Miejsce bardzo fajne, dużo ładniejsze od wcześniejszych lokali. Jedzenie bardzo smaczne, oczywiście jak zwykle dodaję dodatkowo ulubione dodatki. Sos czosnkowy jak zwykle bardzo dobry, produkty świeże, ciasto bardzo dobre. Dorośli zadowoleni z pizzy dzieci z hamburgerów, stripsów. Dodatkowo fajnie bo można wzmocnić się innymi napojami :) na plus bo ciężkim dniu w pracy :) Wszyscy zadowoleni z wizyty oraz bardzo miłej obsługi. Oby było tak dalej!!! Czy smacznie? Tak Zainteresowanie klientem? Tak Czy warto? Tak Czy polecam? Tak Czy wrócę? Tak Jestem na TAK
-
Abraham Lincoln ★★★★☆
Niestety jestem niemile zaskoczony po zjedzeniu drugiej pizzy tydzień później tym razem na miejscu. Jakby inna pizza, blada, cienka jak papier, nóż ją darł nie kroił. Boki tak samo grube ale prawie surowe w środku. Pizza podsypana mąką jak z PizzaHut. Na miejscu ciężko było wysiedzieć bez klimatyzacji przy temp. 30stopni na zewnątrz Poniżej zostawiam opinię po pierwszej zjedzonej z dowozem tydzień po otwarciu. Chyba trzeba spróbować na wynos po raz drugi Wróciło stare dagrasso. Pizza Kebab, to ten smak. Byłem sceptyczny do zmiany ale wyszła bardzo dobrze. Ciasto miękkie smaczne, boki grube trochę gumowate jedyny minus. Sosy klasyk. Żona bardzo chwali musztardowy, ja uwielbiam ich czosnkowy. Polecam wszystkim spróbować ponownie po nowym otwarciu. Oby utrzymało się jak najdłużej .
-
Futrzaczek ★★★★★
Dużo jest opinii pochodzących z czasów gdy lokal miał innych właścicieli ale teraz po nowym otwarciu warto przyjść by na nowo wyrobić sobie zdanie. Obsługa jest miła, lokal jest zadbany, a jedzenie wygląda i smakuje bardzo dobrze. Do tego widzę, że obecni właściciele odpisują indywidualnie na zamieszczone opinie bez wklejania gotowej i ciągle tej samej korpo gadki jak poprzednio co też jest na duży plus.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Da Grasso?
Da Grasso znajduje się przy Przemysłowa 9A, 62-510 Konin, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Da Grasso?
Można skontaktować się z Da Grasso pod numerem +48 500 800 200
Jak można dotrzeć do Da Grasso?
Do Da Grasso można dotrzeć, korzystając z poniższego linku