Naprawa odprysku w BMW wykonana perfekcyjnie, i nie drogo. Świetni fachowcy polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Tomasz Miśkiewicz ★★★★★
-
Karolina Schinkel ★★★★★
Wymiana przedniej szyby w samochodzie ciężarowym przebiegła perfekcyjnie. Panowie przyjechali punktualnie, dzięki czemu nie musiałem nawet jechać do ich firmy. Komunikacja z firmą — bez zarzutu, świetna jakość wykonania i rozsądna cena. Serdecznie polecamy OSK STARÓWKA KONIN
-
Mariusz Gaj ★★★★★
Uuuu tutaj min 6 gwiazdek . Byłem 2 razy i 2 razy obsłużony od ręki. Mają dobre produkty w sprzedaży i dobrych fachowców Ciekawe skąd szef tych pracowników znajduje .jutro jadę i składam cv tam musi być pieniądz.
-
Paweł Mikorzewski ★★★★★
Naprawa odprysku po umówieniu wizyty tego samego dnia. Po odprysku wielkości 10-groszówki praktycznie ani śladu, trzeba się dobrze przypatrzeć by cokolwiek zauważyć. Cena przystępna. Polecam.
-
Maciek ZimnyLech ★★☆☆☆
Po wymianie szyby przedniej, nie zostały połączone rurki od spryskiwaczy przez co przy próbie włączenia ich, zalewało mi filtr kabinowy. Cały jest niebieski.. Kto mi za to odda pieniądze? Za to jedna gwiazda mniej. Kolejna gwiazda mniej za to, że przy składaniu podszybia użyto połowę nowych i połowę starych kołków co już były wykruszone, to groszowe sprawy i można było wszystkie wymienić na nowe tym bardziej, że to groszowe sprawy. I ostatnia gwiazda w dół za źle spasowanie podszybia. Z jednej strony dolega idealnie a z drugiej jest delikatnie odstająca guma, natomiast pod maską podszybie to masakra (nie mówię że to serwisu w pełni wina, ale jest gorzej niż było). Chodzi o to, że kołki nie trzymają plastikowych elementów. Zostawiam dwie gwiazdy bo obsługa jest ok , z dnia na dzień przyjęty pacjent, szkoda tylko że wszystko na "gębę" przy przyjęciu auta, zostawiasz klucze i czekaj za telefonem, tutaj radzę uważać bo może się zdarzyć nie uczciwy klient i będzie miał naprawę za darmo. Podsumowując cena jest ok, obsługa ok, wykonanie słabe. Ale szyba nowa jest i to jest najważniejsze.
-
M M ★★★★★
Naprawa pęknięcia szyby od kamyszka przy 100 km/h przebiegła pomyślnie i profesjonalnie. Zaoszczędziłem 2-3 tys. zł na nowej szybie. Pęknięcia teraz z zewnątrz wcale nie widać, a ze środka jest widoczne 10x mniej. Da się teraz jeździć, a dodam, że pęknięcie było na wprost oczu kierowcy. Zdecydowanie polecam oraz zalecam przyjechać od razu na naprawę dla lepszego efektu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres JAAN NordGlass AUTO SZYBY Michał Busselt?
JAAN NordGlass AUTO SZYBY Michał Busselt znajduje się przy Poznańska 50A, 62-510 Konin, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do JAAN NordGlass AUTO SZYBY Michał Busselt?
Można skontaktować się z JAAN NordGlass AUTO SZYBY Michał Busselt pod numerem +48 632 422 957
Jak można dotrzeć do JAAN NordGlass AUTO SZYBY Michał Busselt?
Do JAAN NordGlass AUTO SZYBY Michał Busselt można dotrzeć, korzystając z poniższego linku