Pani stomatolog dr Mariia jest najlepsza! Wizyty zawsze odbywają się bez bólu, a razem ze swoją wspaniałą asystentką, Panią Ewelinką, potrafią sprawić, że mój strach przed dentystą znika w sekundę. Ich poczucie humoru i ciepła atmosfera sprawiają, że nawet wizyty u dentysty stają się przyjemne. Serdecznie polecam!
Opinie
-
Paulina Jaskaczek ★★★★★
-
Anna Lewandowska ★★★★★
Bardzo polecam wam przychodnie! Wszystkie panie, które tam pracują są przesmpatyczne, bardzo pomocne, empatyczne i wrażliwe. Z dziećmi korzystamy z usług dr.Stefani i nie zamieniłabym na nikogo innego, fantastyczne podejście, ogromna cierpliwość i szczerość, delikatna i wyrozumiała w obejściu z "trudnymi pacjentami" jakim jest mój syn. Sama natomiast kilkukrotnie już korzystałam z usług dr. Marii (z bólem) ekspresowe przyjęcie i bardzo komfortowa "obsluga". Jestem bardzo zadowolona. Panie asystentki również są nieocenione i bardzo miłe oraz uczynne. Każdemu polecam
-
Oliwia Nowak ★☆☆☆☆
Wczoraj Zadzwoniłam z silnym bólem zęba , kazali mi przyjść dziś między pacjentami. Czekałam od 8do 12 aż mnie łaskawie przyjmia , płakałam z bólu jak nie wiem co , oczywiście nikt nie reagował nawet pani chciała mnie przepuścić to nie zgodzili się(cyt. Są ważniejsi pacjenci) . Pani doktor chyba Ukrainka dopiero po tym czasie mi powiedziała że mi nie wyrwia bo jak chce wyrwac to mam jechać do Kalisza albo poznania sobie . Nie polecam !!!!
-
Monika Wypych ★★★★★
Szczerze? Polecam przychodnie mimo strachu :) Niezmiernie jestem wdzięczna za dr Mariie u nas :) A w duecie z Panią Ewelinką to już w ogóle mistrzostwo. Polecam ja, jak i dzieci moje ❣️
-
Jerzy Pałaszyński ★☆☆☆☆
Odradzam i ostrzegam! Drogo i niedokładnie. Na prywatnej wizycie po zakończeniu leczenia zęba dowiedziałem się, że jednak trzeba kanałowo. Zostawiłem ok. 1200zł, zostałem naciągnięty na kasę, a wypełnienie nawet nie było wyrównane z zębem, po kilku miesiącach nadal czuję ostrą krawędź. Na NFZ- porażka, jedno wypełnienie wypadło na drugi dzień, drugie w ogóle nie wyrównane. Pani doktor (?) arogancka, nieuprzejma, również dla swojego personelu. Jedyny plus to miłe Panie asystentki.
-
Mega Dejv ★★★★★
Nie mam pojęcia skąd się wzięły negatywne opinie, ale albo to pomyłka albo złośliwość. Dzisiaj pierwszy raz miałem przyjemność doświadczyć opieki medycznej w tym miejscu i śmiało mogę powiedzieć: Fenomenalne podejście do pacjenta, pełen profesjonalizm i dobry humor.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Przychodnia stomatologiczna NZOZ?
Przychodnia stomatologiczna NZOZ znajduje się przy Kleczewska 16, 62-510 Konin, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Przychodnia stomatologiczna NZOZ?
Można skontaktować się z Przychodnia stomatologiczna NZOZ pod numerem +48 632 449 555
Jak można dotrzeć do Przychodnia stomatologiczna NZOZ?
Do Przychodnia stomatologiczna NZOZ można dotrzeć, korzystając z poniższego linku