Produkty same w sobie nie są złe. Zarówno pieczywo jak i słodkości są w porządku. Jednakże najbardziej irytuje mnie obsługa... Jeśli jakiś produkt, w tym przypadku bułki, są towarem wadliwym (niewypieczone, zgniecione, zdeformowane) powinny być sprzedane w obniżonej cenie lub w ogóle nie dopuszczone do sprzedaży. Tutaj Panie elegancko zapakują bułeczki spoza lady w papierową torebkę, a w domu okazuje się że połowa nie wygląda tak jak powinna, a umówmy się że średnia cena bułki to +/- 2,00zł więc jak człowiek płaci to oczekuje. Inna sieciowa piekarnia potrafi korzystać np z aplikacji aby nie marnować jedzenia i sprzedaję pieczywo w obniżonych cenach, a "PIEKUŚ" ma chyba zasadę, że "nieważne jak, byle sprzedać". Trochę średnio...
Zdjęcia
Opinie
-
W “NikaWe” P ★★☆☆☆
-
Anna Wawrzyniak ★★★★★
Polecam tę piekarnię. Bardzo sympatyczny personel, wypieki smaczne. Zamawiałam tu chlebki na komunię, które ta piekarnia robiła po raz pierwszy i zrobiły one ogromną furorę wśród dzieci - duże, bardzo ładnie ozdobione i pyszne.
-
Patryk ★☆☆☆☆
jestem zszokowany pozytywymi opiniami: - fatalnej jakości pieczywo, FATALNEJ: twarde, szybko wysycha, jest lekkie... i drogie ;)) - absolutnie fatalnej jakości wyroby cukiernicze, jakość przeciwproporcjonalna do ceny, norma Polskich piekarni/cukierni zwłaszcza sieciówek :) - obsługa? żałosna - co brzmi jak komplement, naciągają najprostszą techniką sprzedażową: USŁYSZAŁAM CZTERY, a jak przychodzisz wydać tu 2złote to łap ten kamień na spulchniaczach i wydupcaj chołoto dotyczy to niestety chyba wszystkich pracowników tej budy! + na plus bardzo przyjemny klimat
-
Money Maker ★★☆☆☆
Jesteśmy klientami Piekusia już od dawna. Niezmiennie wracamy po pieczywo i słodkości, które w naszej opinii są dobrej/bardzo dobrej jakości. Niestety nie możemy powiedzieć tego o kawie robionej na miejscu. Kilkukrotnie prosiliśmy o słabszą kawę americano i za każdym razem serwowano nam tę kawę zrobioną z podwójnej porcji kawy i bez wody. Szkoda, bo miejsce na tym traci. Zamiast wybierać Piekusia musieliśmy poszukać alternatywnej kawiarni dla dobrej kawy. Może fajnie byłoby zwrócić na to uwagę, ponieważ ludzi świadomie wybierających miejsca, gdzie dobrze przygotowywuje się kawę jest coraz więcej. Życzymy dalszych sukcesów.
-
Justyna p.a. ★★★★★
Pyszne pieczywo, ciasto i kawa, z możliwością zabrania na wynos lub zjedzenia na miejscu. Obsługa miła i sprawna. Ceny niezłe. Kanapka toskańska przepyszna
-
Monika Kaczmarek ★★★★★
Mimo iż nie mieszkam w Koninie od kilku lat, to będąc przejazdem i mając możliwość, zawsze wjeżdżam do tego konkretnego Piekusia na zakupy. Doceniam szeroki asortyment, naprawdę dobrą relację ceny do wysokiej jakości, genialne kanapki (naprawdę nigdzie indziej nie trafiłam na podobne) i bardzo smaczną kawę. Obsługa miła i solidna. Jedna rzecz, do której mogę się przyczepić - do kawy jest podawany biały cukier, osobiście preferuję brązowy. Natomiast podsumowując, polecam to miejsce.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres PIEKUŚ piekarnia z cukiernią?
PIEKUŚ piekarnia z cukiernią znajduje się przy Dworcowa 15, 62-510 Konin, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do PIEKUŚ piekarnia z cukiernią?
Można skontaktować się z PIEKUŚ piekarnia z cukiernią pod numerem +48 726 800 270
Jak można dotrzeć do PIEKUŚ piekarnia z cukiernią?
Do PIEKUŚ piekarnia z cukiernią można dotrzeć, korzystając z poniższego linku