Zamówiłem dziś przez Glovo kotlet królewski oraz tatar (porcja solidna) – wszystko dotarło szybko, ciepłe i świeże. Kotlet pyszny, dobrze doprawiony, a tatar naprawdę robi wrażenie – porcja konkretna i świetnej jakości mięso. Obsługa oraz dowóz bez zarzutu. Na pewno zamówię ponownie! Pozdrawiam Michał Kujawinski®©
Opinie
-
Michał Kujawiński ★★★★★
-
Iza Hordi ★☆☆☆☆
Nie polecam. Zamówiliśmy schabowego z borowikami w śmietanie, grzyby okropne kwaśne, nie dało się ich zjeść. Schab duży ale bardzo tłusty, pieczone ziemniaczki tak samo.
-
Adam Rapalski ★★★★☆
Zupy dobre i duże porcje. Niestety stek z kością za bardzo przypieczony.
-
Martyna Nogal ★☆☆☆☆
Makaron z zielonym pesto to jakis zart z klienta. Plywajacy w tluszczu makaron bez zadnego smaku, a zamiast pomidorkow koktajlowych ktore sa w opisie dania pokrojony pomidor xd za 32 zl.
-
Marcin ★★★★★
Bardzo Dobre jedzenie zwłaszcza jak sama Pani Karolina gotuję. Polecam wszystkim ta knajpkę.
-
Marek Pluciński ★★☆☆☆
Byłem ostatnio z rodziną w kilka osób i w sumie tylko dziecko było zadowolone z jedzenia. Na kilka osób dorosłych nikt nie był zadowolony z jedzenia, a obsługa mimo, że dawała z siebie wszystko to nie dawała rady. Nie mogę polecić mimo, że bardzo bym chciał.
-
Oliwia ★☆☆☆☆
Pomijając to, że dostawa zajęła ponad 40 minut (gdzie samochodem ta trasa zajmuje niecałe 5), to jedzenie było niejadalne, połowa poszła do śmieci. Rosół to woda z rozgotowanym makaronem, kwaśnica z żeberkiem to kapuśniak z kośćmi i małym kawałkiem przeciągniętego mięsa. Żeberka ohydne, kluski śląskie tak gumowate, że mogłyby służyć za gniotki antystresowe, a buraczki to po prostu ćwikła. Schab z kością zjadliwy, ale przyjechał zimny, ziemniaki najgorszego gatunku, a kapusta zasmażana to kapusta kiszona wrzucona na niecałą minutę na patelnię. Zadzwoniłam by zgłosić problem, pani miała oddzwonić po konsultacji z kuchnią w sprawie rekompensaty i telefonu się nie doczekałam. Serdecznie NIE polecam.
-
daga daga ★☆☆☆☆
Komunia..TOTALNA PORAŻKA, już na samym wejściu widok sinych surówek z kapusty które w smaku były gorzkie (w maju mamy już młoda kapustę) posiłki bardzo przeciętne, niesmaczne, małe porcje jak za 200zł za os. Podłoga brudna. Na prośbę o spakowanie reszty posiłków czekaliśmy 2 godziny. Gwiazdka za miłą obsługę ,starali się obsłużyć kilka komuni w małym składzie. NIE POLECAM!!!
-
Paulina Klonowska ★★☆☆☆
Obiad rodzinny w drodze, dla czterech osób. Rosół w smaku poprawny z dobrym makaronem jednakże jego temperatura pozostawia wiele do życzenia. Kwaśnica na żeberku została oceniona na dobry plus. Schabowy z kością dobry minus natomiast pire chrzanowe to porażka a podanie do tego zestawu ,surówki ze ,,świeżej kapusty" zamiast kapusty zasmażanej ,to żenada. Żeberko z kluskami, takiego żeberka jeszcze nie widziałam zero kości suchy ugotowany kawałek szynki natomiast kluski śląskie są tak gumowate że aż trudno je jeść noi gwóźdź programu łosoś z pieca z pieczonymi ziemniakami i sałatką z świeżych ważyw. Jedyny plus tej potrawy, to wyrażenie zgody przez kelnerkę ,na zamianę pieczonych ziemniaków na gotowane warzywa,które okazały się rozgotowane i mdłe.Sam łosoś wysuszony i gumowaty.
-
Magdalena Wrzaskowska ★★★★★
Byłam na dniu kobiet . Super impreza w dobrym towarzystwie. Największym atutem była obsługa , zwłaszcza Pan kelner Kuba .Bardzo miły , uśmiechnięty mega pomocny.Widać że pracuję z pasją.A wiadomo że dobry klimat tworzą ludzie.Od całej naszej babskiej ekipy 5 gwiazdek dla tego Pana.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja Nowa Era?
Restauracja Nowa Era znajduje się przy Dworcowa 13, 62-510 Konin, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja Nowa Era?
Można skontaktować się z Restauracja Nowa Era pod numerem +48 781 516 161
Jak można dotrzeć do Restauracja Nowa Era?
Do Restauracja Nowa Era można dotrzeć, korzystając z poniższego linku