Dobry kebab miły wystrój i obsługa fajna. Polecam :)
Zdjęcia
Opinie
-
Taner ★★★★★
-
Anastazja Szymczak ★☆☆☆☆
3 pomyłka w tym lokalu z kebabami. Za pierwszym razem kebab z samym mięsem, za drugim zamiast sosu łagodnego był mieszany, a za trzecim zupełna pomyłka zamówienia. Jest to dosłownie żart.
-
Ccus ★★☆☆☆
Edit: No i to czego sie obawiałem... zmienili mięso na jakieś inne ale juz nie ma karkówki tylko jakaś czarna kula... już przestało mi smakować... mieso bez smaku, taka zwykła tania kula. Na razie jest to chyba najlepszy kebab w Koninie. Nie jest jakiś super ale z tego syfu co można kupić w koninie ten najbardziej mi smakuje a próbowałem chyba każdego... brakuje mi tylko trochę większej ilości mięsa i sos łagodny żeby był trochę bardziej przyprawiony bo biorąc mieszany sos był dla mnie za ostry... ceny w normie płacimy tyle ile dostajemy więc będę wracał jeżeli jakość nie spadnie...
-
Carma ★★☆☆☆
Edit: No i to czego sie obawiałem... zmienili mięso na jakieś inne ale juz nie ma karkówki tylko jakaś czarna kula... już przestało mi smakować... mieso bez smaku, taka zwykła tania kula. Na razie jest to chyba najlepszy kebab w Koninie. Nie jest jakiś super ale z tego syfu co można kupić w koninie ten najbardziej mi smakuje a próbowałem chyba każdego... brakuje mi tylko trochę większej ilości mięsa i sos łagodny żeby był trochę bardziej przyprawiony bo biorąc mieszany sos był dla mnie za ostry... ceny w normie płacimy tyle ile dostajemy więc będę wracał jeżeli jakość nie spadnie...
-
Adam ★☆☆☆☆
Lawasz z frytkami to w tym miejscu małe nieporozumienie. Sosu nawalone jakbym prosił o zupę z sosem a frytki zimne. Później bóle żołądkowe. Jedyny plus że ciasto było w miarę dobre. A co do środka ciężko powiedzieć bo głównie czułem mnóstwo sosu albo zimne frytki. Odnośnie hasła „kratowe mięso” brałbym to z dalekim dystansem. Nie polecał bym tego miejsca.
-
Rafal Kozik ★☆☆☆☆
Jedna gwiazdka za to że nie byłem chory . To coś co nazwane rollo było płaskie to jeszcze mały problem. To wszystko było tak gorące że nie dało się to zjeść a jak człowiek głodny to takie rzeczy to duży problem. Surówka zamiast dodawać smaku to była zlana z sosem i gorąca bez smaku . Jadłem w wielu miejscach i to było jagorsze . Nie polecam.
-
Jakub ★★★★☆
Bardzo duże porcję w miarę przystępnej cenie. Surówki świeże, sosy dobre, mięso również ok szkoda tylko, że to kula mocy może odrobinę lepszej jakości ale jednak kula
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Taz kebab?
Taz kebab znajduje się przy Żwirki i Wigury 1, 62-500 Konin, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Taz kebab?
Można skontaktować się z Taz kebab pod numerem +48 729 349 698
Jak można dotrzeć do Taz kebab?
Do Taz kebab można dotrzeć, korzystając z poniższego linku