Fajna stacja czysto parking tir na około 15 ciężarówek prysznic jest, wszędzie czysto I przyjemnie a do tego można coś dobrego zjeść w restauracji która mieści się w cpn gorąco polecam
Zdjęcia
Opinie
-
Zorya ★★★★★
-
Piotr Czekański ★☆☆☆☆
Parking płatny 30zł za nockę. Co otrzymujemy w zamian : hałas, nieczynny prysznic, brak wody w męskiej toalecie (!), nieczynna gastronomia i nic się nie da zjeść na ciepło. Ogólnie porażka, jeśli już nic nie działa to może parking powinien w takim przypadku być za darmo.
-
Antoni Wojcieszak ★★★★★
10,... Gwiazdek, Jestem częstym gościem stacji paliw Blue Berry, ceny paliw bardzo konkurencyjne, w Barze bardzo smacznie można zjeść i nie drogo, obsługa miła i przyjazna.Bardzo Polecam na przystanek lub nocleg KAMPEREM , można naładować baterię,i zrobić serwis. Gorąco Polecam.
-
Michał H ★★★☆☆
Jadłem dzisiaj kebaba w bułce na początku fajnie było mięso, jeden plaster pomidora i plaster ogórka , ale od połowy bułki sama kapusta czerwona zalana sosem niby czosnkowym ale czosnku tam wgl nie poczujesz. Podsumowując mięso ok chodź mogło być bardziej podgrzane, ale jedząc bułkę dostaniesz więcej kapusty niż mięsa. Daje jedną gwiazdkę więcej za bardzo uprzejme Panie na kasie.
-
KriSSuu ★★★★★
Bardzo fajna stacja przy DK12. Około 9/10 rajek dla dużych. 35zł za parking i w tym mamy prysznic gratis(nowoczesny i czysty) Jest też restauracja z na prawdę przystępnymi cenami. Za dwudaniowy obiad zapłaciłem 37zł i było smacznie (szczególnie polecam żurek) Także jak za dwa dania to naprawdę cena ok, porównując do innych podobnych obiektów.
-
Tomasz Kudaś ★☆☆☆☆
Witam. Niestety kolejny raz bardzo się zawiodłem… tym razem już tak bardzo że nigdy wiecej nie zaryzykuję zaspokoić głodu w tym miejscu. Nie ma takiej skali w której mógłbym ocenić to danie. Jestem po prostu zażenowany. Do tego wszystkiego ciężko mi zrozumieć jak można zamknąć gorące frytki w nieoddychające pudełko zgrzane folią? Naprawdę nie trzeba być Magdą Gesller żeby przewidzieć iż takie danie po otworzeniu smakuje jak ….. . Zdecydowanie omijajcie to miejsce
-
Kazimierz Śliwczynski ★★★★★
Parking na około 10 zestawów , płatny 35 zł z prysznicem. Stacja ładna nie sieciowa, prysznic 1 , toalety bezpłatne osobno K i M.
-
zieletdh ★★★★★
Bardzo duża stacja. Sam sklep też niemały. Można wygodnie usiąść i zjeść. Duży wybór jedzenia na ciepło. Napoje, energetyki, wody i soki w bardzo dobrych cenach. Jeśli chodzi o piwo, to drogo. Stacja czysta, obsługa bardzo miła. Myjnia, duży parking również dla TIRów. POLECAM
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Autoport Opatówek - Stacja paliw BlueBerry?
Autoport Opatówek - Stacja paliw BlueBerry znajduje się przy Łódzka 66B, 62-860 Opatówek, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Autoport Opatówek - Stacja paliw BlueBerry?
Można skontaktować się z Autoport Opatówek - Stacja paliw BlueBerry pod numerem +48 627 618 031
Jak można dotrzeć do Autoport Opatówek - Stacja paliw BlueBerry?
Do Autoport Opatówek - Stacja paliw BlueBerry można dotrzeć, korzystając z poniższego linku