Stanowczo nie polecam usług w tym salonie, obcinała mnie pani K i wyszło zupełnie nie tak jak chciatem. Nie mówiłem nic w salonie bo było mi przykro ile czasu musiałem spędzić żeby otrzymać zupełną odwrotność tego co chciatem. Jeżeli będę musiał znów odwiedzić salon fryzjerski ten ominę szerokim łukiem
Opinie
-
Besnik Ahmeti ★☆☆☆☆
-
Natalia Kryszak ★★★★★
Spoko salon:))serdecznie polecam wszystkich z personelu salonu Antczak miła atmosfera .❤️❤️❤️
-
Sierrzzant Policjant ★★★★★
Polecam. Super wykonana profesjonalna koloryzacja , fryzura łącznie z trychologiczny Zabiegiem na skórę głowy i włosy przez panią Kingę nigdy jeszcze nie byłam tak zadowolona i zaopiekowana fachową usługą fryzjerką serdecznie mogę polecić Kingę. Iza.W
-
Piotr Evo ★★★★★
Bardzo Miła Obsługa I Profesjonalnie Polecam Ps.Dziadek pozdrawia
-
Jolanta Ćwiklińska ★★★★★
Super miejsce pracownicy i właściciel bardzo mili zawsze jestem zadowolona z fryzury polecam to miejsce
-
Kokonessi ★★★★★
Zdecydowanie 5/5. Chodzę do Leszka od lat i po każdej wizycie jestem bardzo zadowolony. Miła atmosfera, przyjemny lokal i fachowa obsługa specjalistów.
-
August Mark ★★★★★
Byłem ty kilka razy na strzyżeniu męskim i mogę polecić to miejsce. Pani bardzo ładnie i naturalnie obcina długie męskie włosy, generalnie nie mam zastrzeżeń. Plus za możliwość płacenia kartą.
-
Wiktor Stefański ★☆☆☆☆
Trwała wykonywana w listopadzie - trwałej na oczy nie widziała. Brak jakiegokolwiek pokrycia z tym, co pokazałem. Tłumaczenie na wizycie „poprawkowej” że taki lekki skręt mi super pasuje (co wcale nie było prawda, bo tego skrętu praktycznie nie było) tylko po to, aby przekonać do swojej racji. Kosmetyków napchane na siłę, byle by wyciągnąć skręt i pokazać, że coś jest nie zważając na to, że dało to efekt mokrych, tłustych, niemytych włosów. Nie po to robi się trwałą, aby przez następne trzy miesiące i tak musieć kręcić włosy, bo trwała to jeden wielki niewypał. Wszystko robione na szybko, konsultacja + ondulacja + cięcie niespełna 1,5h. Nie polecam, dziś po trzech miesiącach udało mi się uratować moje włosy w innym salonie i mimo tego, że było ryzyko że mogą się zniszczyć przez starą pseudoondulacje wyszły znakomicie, i dokładnie tak jak chciałem - a pokazałem dokładnie te same zdjęcia ;) atmosfera okej - natomiast mimo fajnej rozmowy z p. Kinga, która jest przemiłą kobietą - nie jestem zadowolony z usługi. Właściciel usilnie brnął w swoje na wizycie „poprawkowej”, próbując udowodnić swoją rację i zmienić moją opinię oraz wizję.
-
Wiktoria Kaliszewska ★★★★★
Miło, przyjemnie. Pani pyta o zdjęcia fryzur by się upewnić ze się rozumiemy, nie obcina więcej - doradziła super kolor farby i wykonanie również świetne. Nauczyła jak stylizować. Polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Salon Fryzjerski ANTCZAK?
Salon Fryzjerski ANTCZAK znajduje się przy 62-500 Konin, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Salon Fryzjerski ANTCZAK?
Można skontaktować się z Salon Fryzjerski ANTCZAK pod numerem +48 665 224 646
Jak można dotrzeć do Salon Fryzjerski ANTCZAK?
Do Salon Fryzjerski ANTCZAK można dotrzeć, korzystając z poniższego linku