Opinie

  1. Wiktor Michalak ★☆☆☆☆

    obsługa miła ale jedzenie czasami to istny dramat a czasami nawet dobre . przyszliśmy po świętach jedzenie wyglądało nawet dobże jak zawsze ale to jedzenie było bardzo dziwne smakowało jakby było zrobione przed świętami Bożego Narodzenia

  2. Klau Kręcicka ★☆☆☆☆

    Wzięłam rybę z frytkami tragedia frytki rozłaziły się a ryba nie smakowała jak ryba była sucha i stara, schab był również nie dobry wszystko stare także nigdy więcej już tam nie zjemy klimat straszny bo patologiczną młodzież się kręciła i wyzywała nie było można zjeść w spokoju

  3. Anna Kowalska ★★★☆☆

    Witam, byłam dzisiaj z rodziną w restauracji Olimp na obiedzie 24.10.2025 r. Prośba dla szefa firmy sprzątającej o zwrócenie uwagi pani sprzątającej, która kolejny raz czepia się mnie i mojej rodziny obowiązków które do niej należą, krzyczy, wyzywa. Pani była bardzo, nie miła, opryskliwa i bardzo głośno krzyczała. Jest nam bardzo przykro, byliśmy dziś ostatni raz w tej restauracji, a byliśmy stałymi klientami. Pozdrawiamy! jesteśmy 6-osobową rodziną.

  1. Lena Wysocka ★★★☆☆

    Niezadowalające jedzenie. Mogło by być cieplejsze. Ta ryba miała twardą panierkę po bokach i trudno się ją jadło. Ser na rybie był dziwny i nieprzyjemnie się go jadło. Oprócz tego jedzenie było ok. Polecam kluski ryżowe. Troche mnie zmyliło to że pani przy kasie spytała się czy lemoniada albo kompot jak gdyby te picia były w cenie ale tak naprawdę kosztują 14 zł. Picia drogie, butelka wody 8 zł.

  2. Milena Wu. ★★☆☆☆

    Jedzenie bardzo średnie, niektóre dania w ogóle nie były doprawione, a niektóre aż za bardzo. Wzięłam faszerowanego ziemniaka, który był twardy. A ceny? Z kosmosu! Nie polecam .

  3. Anna Sadłowska ★☆☆☆☆

    Jedzenie wyglądało smacznie , ale nie spróbowałam, tace okazały sie nie umyte z resztkami jedzienia, szukałam głębiej ale znalazłam więcej resztek więc zrezygnowałam z zakupu.

  1. Katarzyna Zajac ★★★★★

    Przepyszne obiadki i super obsługa . Polecam gorąco:)

  2. Basia NITKA ★★★★★

    Bardzo dobre jedzenie polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja Olimp?

Restauracja Olimp znajduje się przy Ogrodowa 31a, 62-571 Konin, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja Olimp?

Można skontaktować się z Restauracja Olimp pod numerem +48 572 779 794

Jak można dotrzeć do Restauracja Olimp?

Do Restauracja Olimp można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements