W tym sklepie państwu z ukrainy nie ma możliwości kupienia towarów.Chcesz kupić TV tylko usłyszałam akcent ukraiński konsultant odrazu mówi że u niego koniec zmiany kolega teraz przyjdzie i tak trzy godziny. Cztery pracownika i jakoś zawsze taka sama: z ukrainy proszę poczekać.Trzy godziny oczekiwania w sklepie a nie mam pojęcia czemu tak stało.
Zdjęcia
Opinie
-
. Павел ★☆☆☆☆
-
Zuzia Rejer ★★★★★
Kupiłam suszarkę Bosch Serie 6 WQG245DEPL w sklepie RTV/AGD i jestem bardzo zadowolona z wyboru. Urządzenie działa bardzo cicho, jest intuicyjne w obsłudze i oferuje wiele praktycznych programów, dzięki którym mogę idealnie dopasować suszenie do różnych tkanin. Ubrania po wyjęciu są miękkie, pachnące i dobrze wysuszone — wiele z nich nie wymaga nawet prasowania. Suszarka ma nowoczesny wygląd, niskie zużycie energii i znacząco ułatwia codzienne obowiązki, oszczędzając mi dużo czasu. Zdecydowanie polecam ten model — to świetny zakup. #opiniamotywowanapromocją
-
Elżbieta Wróblewska ★★★★★
Od lat dokonujemy zakupu sprzętu RTV i AGD w tym punkcie.Nie zawiedliśmy się i tym razem.Kupowaliśmy laptop ,telewizor i odkurzacz .Pan obsługujący nas fachowo przedstawił nam ofertę i doradził sprzęt który sprosta naszym oczekiwaniom.Do tego stopnia kompetencja tego Pana nas zachwyciła że zapytałam o imię i nazwisko.Byl to Pan Sebastian Szałecki.Jeszcze raz dziękujemy Panie Sebastianie.
-
Karina Chojnacka ★★★★★
Z pełnym przekonaniem polecam ten sklep RTV/AGD w Koninie! Od lat wybieram właśnie to miejsce, mimo że nie mam go po drodze, bo zawsze mogę liczyć na rzetelną, profesjonalną i miłą obsługę. Tutaj naprawdę czuć, że klient jest ważny i zaopiekowany, a nie że ktoś próbuje coś „wcisnąć”. Pracownicy pracują tu od lat, mają ogromne doświadczenie i wiedzę, którą chętnie się dzielą. Polecają produkty, z których sami korzystają lub które są sprawdzone przez innych klientów. To miejsce, do którego wraca się z przyjemnością i pełnym zaufaniem.
-
Urszula Łopata ★☆☆☆☆
Nie polecam zakupów, same problemy i zero pomocy,słyszę tylko ja moge tylko tak pomoc zgłosić reklamację do serwisu i na tym koniec,serwis ma wszystko gdzieś, wizyta serwisanta w ostatni dzień reklamacji,brak kontaktu z serwisem, nowa pralka, raz użyta, wykupione ubezpieczenie,reklamacja złożona 16 września i cisza,a Góra brudnych ubrań i pościeli rośnie, porażka
-
Jerzy Kurzeja ★★★★★
Jeśli chcesz fachowej konsultacji i pomocy podczas zakupów poproś o pomoc. Pana Mateusza. Super sprzedawca.
-
Mariola Koralewska-Kurzeja ★★★★★
Dziękuję pięknie, za ogromną życzliwośc i fachową opiekę podczas zokupów . Polecamy Pana Mateusza .
-
Anna ★★★☆☆
Sprzedawca Daria bardzo arogancka niekompetentna osoba. Kompletny brak wiedzy i profesjonalizmu. Probuje zakrzyczeć klienta. Żenujace zachowanie. Chamstwo tej osoby zniechęca do zakupów. Wprowadza stresującą atmosferę. Narzuca się jednocześnie traktując klienta jak zło konieczne,którego trzeba się jaknajszybciej pozbyć ze sklepu. Mam nadzieję,że kierownictwo zainteresuje się i poobserwuje "Panią" Darię. Niektórzy nie mają kompetencji do pracy z ludźmi. Podziękowania dla Pana z działu kuchenek . Niektórzy powinni uczyć się od Pana wysokiej kultury i profesjonalizmu. Serdecznie Pana pozdrawiamy.
-
Agnieszka Koralewska ★☆☆☆☆
Zdecydowanie nie polecam. Drugie podejście do zakupów w tym sklepie i już na pewno ostatnie. Zakupiona została zmywarka z dostawą do domu, dowóz na dzisiaj. Przyjechał z nią "technik Dawid" rozpakował przy moim starszym tacie, robił rzekomo zdjęcia zmywarki i zostawił ją, uszkodzoną. Z wgnieceniem dużym boku. Najwyraźniej uznał że straci ludzie więc się nie zorientują. Na infolini mama uzyskała informację o możliwości złożenia reklamacji (14 dni na odpowiedź) lub ZWROTU za opłatą 100zl za transport. Zdecydowała się na zwrot. Pojechałyśmy do rzeczonego punktu aby tego zwrotu dokonać. I tu kolejna jakże niemiła niespodzianka, Pan kierownik poinformował że nie można przyjąć zwrotu, że zmieniły się przepisy w 2023r. I owszem, sprawdziłam że się zmieniły, aczkolwiek każdy sklep ma własną politykę zwrotów. Sprawdziłam na stronie sklepu RTV EURO AGD jakich towarów zwracać nie można, i na liście niezwracalnych towarów zmywarek odpakowanych przez pracownika nie było. Ale sklep zwrotu nie przyjmuje bo sprzat uszkodzony. Przy czym, drodzy Państwo takiej informacji nigdzie nie znajdziemy. Ale nie przyjmują uszkodzonego przez siebie sprzętu bo JEST USZKODZONY. Bareja mógłby się od nich uczyć logiki. Po kolejnym telefonie na infolinię dowiedziałyśmy się że było to po prostu widzimisię Pana kierownika. Nie pozdrawiam, nie polecam. Radzę unikać, omijać.
-
Анна Резник ★☆☆☆☆
Bardzo niezadowolony z warunków zwrotu towaru. Wadliwe działanie produktu nie jest naszym problemem. Zwrot pieniędzy w ciągu 14 dni. Ogólnie rzecz biorąc, zostaliśmy bez prezentu i bez pieniędzy. Nie polecamy dokonywania tutaj jakichkolwiek zakupów.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres RTV EURO AGD?
RTV EURO AGD znajduje się przy Ignacego Paderewskiego 8, 62-510 Konin, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do RTV EURO AGD?
Można skontaktować się z RTV EURO AGD pod numerem +48 855 855 855
Jak można dotrzeć do RTV EURO AGD?
Do RTV EURO AGD można dotrzeć, korzystając z poniższego linku