Opinie

  1. Wizard M ★★☆☆☆

    Rzadko są dostępne promocyjne produkty z super cen gazetowych. Asortyment niewielki sporo dziwnych marek. Ceny nie zachwycają. Nie przyciągają do zakupów mimo bdb lokalizacji

  2. John “JH99” Travolta ★★★★★

    Dobre ceny, prawie zawsze brak kolejek, dużo promocji i świetne miejsce na szybkie zakupy

  3. Konrad Walusiak ★★★★☆

    Bardzo duży wybór towaru

  1. Maciej Maciejewski ★★★★☆

    Fajne miejsce na szybkie zakupy. Nie ma potrzeby przeciskania się przez tłumy i oczekiwania w długich kolejkach do kasy. Ceny też spoko. Na uwagę zasługują stoiska z drobiazgami...elektronarzędzia, artykuły motoryzacyjne etc. Czasem można dojrzeć coś przydatnego.

  2. Jaceklenovo3500 3500 ★★★★★

    Jestem tam raz na jakiś czas , byłem wczoraj nic się nie zmieniło ceny są inne ale to normalne jak wszędzie , obsługa jak zawsze pomocna i uprzejma (pozdrawiam panią która była na kasie kolo godz 20 ) było miło i jest miło aby tak dalej . Pozdrawiam

  3. Rafał U ★☆☆☆☆

    Zaściankowy sklepik bez wyrazu I polotu. Odstrasza nudą I tym jak bezmyślnie podchodzą do klientów. Pierwsze miejsce w handlowej polityce firmy to odziwo PARKING. Nie sprzedaż towarów. Tylko miejsc parkingowych. Bronią tego swojego parkingu jak cnoty byłej posła-nki Grodzki. Niby pierwsza godzina bezpłatna, ale i tak wynajęci stujkowi biegają i napastują ludzi o to, żeby wykupywali bilety na bezpłatną w teorji godzinę bo inaczej grożą nałożeniem 150zł mandaty. Nie jeden potencjalny klient naciśnięciu czapkę i SAJONARA. WIĘCEJ TU NIE PRZYJEDZIE! Sklep obok już upadł na takich pomysłach. I CO? Nic ich to nie nauczyło. Nie wiem kto w komentażach chwali taką dziurę. Chyba właściciele.

  1. Andrzej Hoppel ★★★★★

    Fajny sklep pracownicy mili bardzo duży asortyment sklepu ceny dobre łatwy dojazd parking samochodowy długie godziny pracy dobra lokalizacja sklepu regularne promocje. Dodatkowym plusem tego miejsca jest to, że w tym samym budynku znajduję się piekarnia oraz kiosk ruchu

  2. Michał Skonieczny ★★★☆☆

    Ceny nawet ok, ale jakiś taki bałagan tam panuje. Nie chodzę tam za często. Irytuje mnie to, że muszę mieć bilet parkingowy. Bedąc tam zapomniałem o tym, bo w innych sklepach nie ma takiego obowiązku. Potem cały czas na zakupach myślałem o tym. Wyszedłem zostawiając mój koszyk w środku, wydrukowałem bilet, włożyłem za szybę samochodu i wróciłem dokończyć zakupy. Cała ta sytuacja zniechęciła mnie do odwiedzania Netto. Są inne markety z dobrymi cenami i z darmowym parkingiem BEZ BILETÓW PARKINGOWYCH!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Netto?

Netto znajduje się przy Chopina 24, 62-510 Konin, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Netto?

Można skontaktować się z Netto pod numerem +48 531 994 994

Jak można dotrzeć do Netto?

Do Netto można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements