Opinie

  1. Wojciech Karp ★★☆☆☆

    Dopiero przy zameldowaniu dowiadujemy się że za parking trzeba dopłacić 35 bo pani niemila erscpcjonistka tłumaczyła że przecież mogliśmy przyjechać sobie pociągiem a nie autami to nie mówiła

  2. DMX ★☆☆☆☆

    Masakra byłem w tym hotelu poraz ostatni chciałem pojedynczy pokój to mnie wzucili na dwu osobowe by skasować więcej kasy.pokoje lata60.lazienka Ok duża siadanie wpozadku super obsługa. Nie polecam .hotel konin szedł na psy.

  3. Gilad Pellaeon ★★★☆☆

    Hotel taki, który w latach 90.XX wieku był typowym polskim hotelem. 10 piętrowymi blok z windą i korytarzami jak w blokowisku. Czuć klimat minionej epoki. Pokoje małe, ale urządzone normalnie. Łazienki również. Śniadania bardzo ubogie. Parking niestety dodatkowo płatny w cenie 20 zł za dobę, ale nie ma gwarancji miejsca, więc wg dostępności. Można też zaparkować obok bezpłatnie pod biurowcem, jeśli są miejsca. Cenowo w mojej opinii jest zbyt drogo wobec standardu i w relacji do jakości.

  1. DemonikTVTVV V ★★★★★

    Hotel świetnie sprawdził się jako miejsce na imprezę. Sala była przestronna, elegancko przygotowana i bardzo dobrze nagłośniona. Obsługa zadbała o każdy szczegół, a jedzenie było naprawdę pyszne i podane w odpowiednim momencie. Atmosfera fantastyczna, wszystko przebiegło zgodnie z planem i bez żadnych problemów. Idealne miejsce zarówno na zabawę ze znajomymi, jak i na większe przyjęcie czy spotkanie firmowe. Zdecydowanie polecam!

  2. Yevhenij ★★☆☆☆

    Bardzo słaby hotel, jak na standardy 3 gwiazdki. Łazienka w pokoju wymaga remontu, wentylacja tak samo. W samym pokoju stał nie przyjemny zapach, pogorszało sytuację to że w gniazdko był włączony kolejny zapach. Najbardziej zaskoczyło w negatywnym sensie tego słowa, oburzenie obsługi na recepcji, kiedy po jednej noce zdecydowałem się o wymeldowanie.

  3. Jarosław Kucharczyk ★★★★☆

    Śniadanie lipa , fakt było osób równie dobrze mogli zrobić dedykowane.

  1. Danny ★☆☆☆☆

    Jeśli masz ochotę na podróż w czasie do lat 90-tych to ten hotel ci to umożliwi. Nadaje się do generalnego remontu. Jakość wykończenia - tandeta. Do tego dziwny zapach. Śniadanie to osobna historia. Paskudne połączenie pozostałości z imprezy z poprzedniego wieczoru oraz najtańszych produktów z dyskontu. Nawet jajecznicy brak. Przy kosmicznych jak na ten standard cenach - 320 za noc w pokoju, który przypomina obskurny akademik - stanowczo odradzam. Ba koniec łomot imprezy z parteru przez całą noc. Uciekliśmy jedną noc wcześniej.

  2. Marta Kumorowska ★☆☆☆☆

    Jeśli chodzi o standard pokoi to przyzwoite, schludne i czyste. Ale śniadanie.... Dosłownie najgorsze śniadanie hotelowe jakie w życiu "jadłam". Wszystko było zeschniete, stare i odstało już swoje kilka dni. Nawet ogórek zielony był obślizgły, a już największym hitem były naleśniki z dżemem, twarde jak kamień. Porażka...

  3. Adam Szymulewski (Adax81) ★★★★☆

    Widać że obiekt lata swojej świetności ma już za sobą. Bardzo dobra lokalizacja. Pokoje czyste przestronne, wygodne łóżka. Oferta śniadaniowa dość bogata jednak produkty bardzo słabej jakości. Restauracja serwuje smaczne dania, zupa krem gruszkowy rewelacyjny. Toalety ogólne na korytarzu przy restauracji zniszczone i zrobione na zasadzie aby działało.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Hotel Konin?

Hotel Konin znajduje się przy Aleje 1 Maja 13, 62-510 Konin, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Hotel Konin?

Można skontaktować się z Hotel Konin pod numerem +48 632 437 600

Jak można dotrzeć do Hotel Konin?

Do Hotel Konin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements