Opinie

  1. Katarzyna Witkowska-Kulig ★☆☆☆☆

    Edit: Omijać szerokim łukiem. Szewc z wysokim ego, opryskliwy. Miał zrobić siodło w ciągu 2-3 miesięcy. po 2 miesiącach nie odpisywał na wiadomości, pojechałam do zakładu, siodło za kilka tysięcy leżało jak śmieć, zakurzone, zasyfiałe i śmierdzące papierosami, nie tknięte palcem. Kulturalnie odpowiedziałam na pyskówki szewca, udowadniając rację, bezczelny człowiek, obrażający konkurencję i innych ludzi. Zero szacunku. NIE POLECAM. Odp. Kontak to za dużo powiedziane, mam całą rozmowę, chętnym udostępnię, siodło było do poprawki wizualnej, porysowane, nie ZNISZCZONE, ale CZYSTE, ZADBANE! Tak przy mnie szczotką do zamiatania próbował Pan je " wyczyścić ", przykre. Po odbiorze, przed dostarczeniem do innego szewca musiałam je umyć, co może potwierdzić kilka osób. Nauczka co do " fachowców ". Jeśli nie zmieni Pan podejścia do ludzi, to ludzie odejdą. Podkrzykiwanie i brak wywiązywania się z terminu, unikanie kontaktu i niszczenie czyjejś własności nie przyciągnie klientów. Nie wspomnę o braku dokumentu potwierdzającego zostawienie sprzetu. Słowność i szacunek to podstawa. Koniec dyskusji, nie ma Pan nawet pokory, żeby przyznać się do zaniedbań i błędów. Żenada.

  2. Agnieszka Kopczyńska ★☆☆☆☆

    Witam .Nie polecam usług tego Pana . Jest bardzo opryskliwy dla klienta (wypomniał mi ze on musi pracowac w weekendy i swieta w ktore wszyscy mają wolne .... Pomyslalam sobie " czy ty czlowieku naprawde to powiedziałeś? ")każe płacić za usługę z góry i jego cennik jest bardzo wyskoki patrząc na inne placówki. Nie będąc wróżką przewiduje temu Panu szybkie zamknięcie działalności. P.S Nie pozdrawiam.

  3. Maciek St ★☆☆☆☆

    Stary szewc był fachowcem , do tego gawędziarzem , mile wspominam kontakty . Ten obecny fachowcem już nie jest , noże i siatki do maszynki źle naostrzone . Do tego jest nieuprzejmy , arogancki , a wręcz wulgarny - szczerze nie polecam szkoda nerw .

  1. M P ★☆☆☆☆

    Nie polecam usług ostrzenia narzędzi w tym zakładzie, w szczególności noży do wyrówniarki. Karze sobie płacić z góry za usługę o której nie ma bladego pojęcia. Markowe noże polskiego producenta ze stali sw7m otrzymałem przegrzane nadające się do wyrzucenia z komentarzem ze to chińszczyzna nie nadająca sie do ostrzenia. Posiadam drugi komplet takich noży gdzie były ostrzone w innej firmie i takich problemów nie było. Ten pan niech sie lepiej zajmie naprawa butów bo o technologi ostrzenia narzędzi nie ma pojęcia. Mam nadzieje ze ten komentarz będzie przestrogą dla innych.

  2. Owca Prodakszyn ★★★☆☆

    Wnętrze nieuporzadkowane, pełne zakurzonych przedmiotów. Dorabiałam tam kilka kluczy do jednego zamka - dwoma trzeba "manewrować" w zamku, żeby go otworzyć lub zamknąć, trzeci klucz nie pasuje w ogóle. Ceny niskie, ale w zależności od rodzaju klucza. Ja płaciłam 7 zł/szt.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Szewc Konin?

Szewc Konin znajduje się przy Targowy, 62-500 Konin, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Szewc Konin?

Można skontaktować się z Szewc Konin pod numerem +48 782 045 529

Jak można dotrzeć do Szewc Konin?

Do Szewc Konin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements