Restauracja z wybitnym, domowym jedzeniem. Trafiliśmy tu przypadkiem i od razu zdobyła nasze kulinarne serca. Najlepszy rosół na Opolszczyźnie, potężne porcje dań głównych - rozpływająca się w ustach rolada śląska z idealnym sosem i kluskami, schabowy jak powiedziała moja narzeczona - zajebisty! Imponujące porcje, a do tego przytulny klimat, przemiła obsługa. Dodatkowy plus - bezproblemowa wizyta z psem. Dalibyśmy 6* ale się nie da. Polecamy!
Zdjęcia
Opinie
-
Seebo ★★★★★
-
Anna Kampka ★★★★★
Byliśmy w okolicach na grzybobraniu. Brudni, zabłoceni mieliśmy opory wejść do restauracji. Okazało się jednak, ze nikt z obsługi nie miał z tym problemu a było nas osiem osób.Klientów mnóstwo. Jedzenie bardzo dobre. Pani z obsługi miła i sympatyczna. Bez proszenia zupa spakowana na wynos.Przepyszna herbata zimnowa pięknie podana. Wrócimy !
-
Agnieszka Białecka ★★★★★
Dzisiejszy obiad w gronie rodziny był prawdziwą ucztą. Obsługa pomimo natłoku klientów stanęła na wysokości zadania. Z uśmiechem i uprzejmością. Bardzo smaczne jedzenie i ceny adekwatne do wielkości porcji. Szczególnoe polecamy zupę grzybową i placki z sosem kurkowym.
-
Aleksandra O. ★★★☆☆
Byliśmy dzisiaj na rodzinnym obiedzie, jedzenie było pyszne. Jeśli oceniałabym same jedzenie byłoby 5 gwiazdek. Niestety obsługa masakra. O karty musiałam się prosić po 15 minutach od wejścia. Żeby przyjęli nasze zamówienie też musieliśmy sami zawołać obsługę by podeszła po dość długim czasie. Pomimo iż złożyliśmy zamówienie szybciej niż inni goście, dostaliśmy później niż osoby zamawiające po nas.
-
Marzena Mazur ★★★★★
Witam! Chciałbym wyrazić swoją pozytywną opinię na temat tej restauracji. Jedzenie było pyszne, obsługa bardzo miła i profesjonalna, a miejsce przyjemne i klimatyczne. Naprawdę cieszę się, że mogłem tu spędzić czas. Chciałbym też przeprosić za zabranie zapalniczki, którą pożyczyłem od kelnerki – to nie było zamierzone i mam nadzieję, że nie sprawiłem żadnych kłopotów. Z pewnością wrócę tu jeszcze raz!
-
Jakub Domerecki ★★★☆☆
Jeżeli chodzi o jakość oraz porcję samego jedzenia tutaj nie mam nic do zarzucenia, wszystko na naprawdę dobrym poziomie od dziczyzny po normalne dania obiadowe. Głównym problemem niestety była obsługa, która dość mocno pozostawiła niesmak, szczególnie że była to pierwsza wizyta w tym miejscu. Co prawda kelnerka przeprosiła za zamieszanie, ale pomylenie zamówień i poprawki w trakcie donoszenia czy czekanie na same napoje ponad 30 minut to jednak lekka przesada. Ponadto otrzymane rolady jeszcze pytając okazały się pomieszane z grzybami były z boczkiem i odwrotnie. Wierzę że obsługa wyciągnie z tego lekcje i może następna wizyta będzie lepsza, nie ukrywam że niestety zaburza to pozytywną ocenę całości. Dziwię się że przy takim ruchu kelnerki nie mają przypisanych stolików jakieś numerki czy coś ułatwiłby tu pracę oraz zmniejszyły dezorientację pracowników.
-
Emil Harthof ★★★★★
Świetne miejsce! Obsługa bardzo uprzejma i pomocna – od wejścia czuć było, że naprawdę dbają o gości. Jedzenie przepyszne, świeże i pięknie podane.
-
Anna G ★★☆☆☆
Obsługa nie miła i bezczelna. Rodzinny wypad na obiad z tygodniowym wyprzedzeniem i prośba o stół w środku karczmy okazał się jedna wielka porażką. Na wstępnie zostaliśmy zaprowadzeni pod namiot, gdzie liczba miejsc, o którą w rezerwacji prosiłam nie była spełniona, na co pani kelnerka stwierdziła, że mamy sami sobie dostawić i w czym widzimy problem. Problem widzimy, bo nie po to dzwoni się o rezerwację z prośbą o stolik na określoną godzinę i liczbę miejsc, by siedzieć pod nagrzaną plandeka, która jest w samym słońcu, gdzie można zemdleć z powodu panującej temperatury pod nią. Po zwróceniu po raz kolejny uwagi zostaliśmy zaproszeni do środka, gdzie obsługa stolika przerosła kelnerkę. Pomyłki w wydawaniu obiadów, a po zamówieniu kawy z deserami średnio dobre pół godziny czekania na kawę i wszystko wydawane w ratach…. Jeśli jest jakiś menadżer w karczmie to delikatna uwaga, by zrobił jakieś przeszkolenie personelowi, bo odzywki do klienta są nie na miejscu. Jedyny plus wizyty to zupa grzybowa -w smaku bomba, reszta zostawia wiele do życzenia.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Restauracja "Myśliwska" w Szumiradzie?
Restauracja "Myśliwska" w Szumiradzie znajduje się przy 46-275 Szumirad, Opolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Restauracja "Myśliwska" w Szumiradzie?
Można skontaktować się z Restauracja "Myśliwska" w Szumiradzie pod numerem +48 774 139 414
Jak można dotrzeć do Restauracja "Myśliwska" w Szumiradzie?
Do Restauracja "Myśliwska" w Szumiradzie można dotrzeć, korzystając z poniższego linku