Opinie

  1. Karolina Mróz-Żurek ★☆☆☆☆

    Nie polecam!!! Pierwszego dnia Pan Marcin przywiózł śmieci do nas na budowę, dodając że dołoży się do kontenera, czego oczywiści nie zrobił. 25 stycznia 2024 roku oświadczył że jednak nie będzie pracował i uciekł, z budowy. W rozmowie 22.01.2024 jeszcze przekonywał nas iż budowę będzie kończył. Pan Marcin ma nierealistyczne oczekiwania, że to on będzie mówił inwestorowi co teraz będzie robić - oczywiście wybiera prace najłatwiejsze, po czym ucieka. Zachowanie godne dziecka. Jakość wykonanych prac pozostawia wiele do życzenia. Na oklaski zasługuje fakt, iż poprosił jednego człowieka z ekipy elewacyjnej o pomoc w nakładaniu gładzi. Po czym zapłacił mu za to 0 zł. Wiele obecnych opinii to niestety opinie znajomych, Pan Marcin ma w zwyczaju opowiadać bajki o złych inwestorach, którzy nic nie przygotowali na jego przyjście ( ma chyba na myśli czerwony dywan) i biednych budowlańcach, którzy nie mają pracy przez to. I kiedy już idziesz z owym Panem i pokazujesz palcem ile pracy jest do zrobienia od ręki to Pan twierdzi że tego to on nie chce robić. Ot taki uroczy budowlaniec.

  2. Mariusz ★★★★★

    Pan Marcin wykonał wiele różnych prac wykończeniowych w moim domu. Za każdym razem służył profesjonalnym doradztwem w zakresie sposobu wykonania usługi oraz materiałów. Jakość wykonanych prac takich jak wstawianie drzwi, malowanie układanie glazury i terakoty oceniam na bardzo dobrze. Jestem zadowolony z usługi i szczerze polecam. Gdy znów będę wykonywał jakiś remont w mieszkaniu z pewnością będę rezerwował termin u Pana Marcina.

  3. Bartosz Kondek ★★★★★

    Firma pana Marcina wykonała u mnie wykończenie domu (2 piętra + poddasze). Pan Marcin dysponuje nowoczesnym sprzętem, co przekłada się na jakość wykonanych prac. Cenię sobie też doradztwo pana Marcina i proponowanych rozwiązaniach, na które sam bym nie wpadł. Ponadto bez problemu poprawił i doprowadził do oczekiwanego stanu końcowego błędy pozostawione przez innego "fachowca".

  1. Kuba ★★★★★

    Miałem okazje zlecić Marcinowi remont mojego pierwszego, własnego mieszkania. To był bardzo dobry wybór. Gładzie, malowanie, płytki, i na końcu piękny efekt betonu na ścianach w przedpokoju i salonie - mistrzostwo świata. Marcina poleciłem dwóm znajomym, oboje byli tak samo zadowoleni jak ja. Pan Marcin łamie stereotypy klasycznego „budowlańca”. Wysoka jakość prac, terminowość i w dobrych pieniądzach. SERDECZNIE POLECAM!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres KARMAR Usługi Ogólnobudowlane Kos Marcin?

KARMAR Usługi Ogólnobudowlane Kos Marcin znajduje się przy 98-405 Osiek, Łódzkie, Polska

Jak można dotrzeć do KARMAR Usługi Ogólnobudowlane Kos Marcin?

Do KARMAR Usługi Ogólnobudowlane Kos Marcin można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements