Nie polecam sklepu Maicon. Kupiłam buty Calvin Klein, niestety już po krótkim czasie zaczęły się odklejać znaczki z tyłu. Złożyłam reklamację, ale została odrzucona bez realnego uzasadnienia. Kiedy przyszłam z odwołaniem od decyzji, pani sprzedawczyni nawet go nie przyjęła, tłumacząc, że „u nich nie ma czegoś takiego jak odwołanie”. To niepoważne podejście do klienta. Po przeczytaniu innych opinii widzę, że nie jestem jedyną osobą, której sklep odrzuca reklamację mimo oczywistej wady produktu. Słaby kontakt i brak poszanowania klienta. Zdecydowanie nie polecam zakupów w tym sklepie.
Zdjęcia
Opinie
-
wiktoria zielinska ★☆☆☆☆
-
Jadzia Jadziunia ★☆☆☆☆
NIE POLECAM !!!! Zamówiłam kurtkę tydzień temu ,zależało mi na szybkiej wysyłce z powodu wyjazdu za granicę. Wykonałam telefon na sklep ,gdzie owa Pani poinformowała mnie ze kurtka dzisiaj zostanie wysłana (to był czwartek ) zapewniała mnie 100 % na jutro dojdzie (czyli piątek) . Rano w piątek wchodzę na e-mail a tu niespodzianka ,zamówienie anulowane ...
-
Iwona Sidorowicz ★☆☆☆☆
Przestrzegam!!!! przed zakupami w tej firmie stacjonarnie, czy online, Zrobiłam zwrot obuwia za 840 zł gdyż przyszedł zły rozmiar (posiadałam zdjęcia z data i godziną jak obuwie wyglądało w kartonie podczas odsyłania),Firma wmawiała, że ubrudziłam obuwie brązeren, nagrywajcie każde otwieranie i odsyłanie paczki. Sprawą zajmuje się rzecznik praw konsumentów. Może w końcu za te wszystkie oszustwa firma odpowie.
-
ona ★☆☆☆☆
Przestrzegam!!!! przed zakupami w tej firmie stacjonarnie, czy online, Zrobiłam zwrot obuwia za 840 zł gdyż przyszedł zły rozmiar (posiadałam zdjęcia z data i godziną jak obuwie wyglądało w kartonie podczas odsyłania),Firma wmawiała, że ubrudziłam obuwie brązeren, nagrywajcie każde otwieranie i odsyłanie paczki. Sprawą zajmuje się rzecznik praw konsumentów. Może w końcu za te wszystkie oszustwa firma odpowie.
-
Agnieszka Agnieszka ★☆☆☆☆
Odradzam. Zakupiłam na tym bazarze buty Casadei, ten sam model zakupiony w innym sklepie noszę od roku i nic się nie dzieje. Tutaj po miesiącu się rozpadają. Jestem na etapie weryfikowania źródła pochodzenia obuwia i potwierdzenia oryginalności sprzedawanych przez nich produktów. W związku z tym, że stać mnie na pełną procedurę doprowadzę ją do końca. Ponadto właścicielka, która w reklamacjach jawi się jako osoba kompetentna do opiniowania produktów, które nigdy nie trafiły do producenta z wiadomych przyczyn to jakaś śmiech na sali. Odradzam Wam :)
-
Marta Lazarek ★☆☆☆☆
Buty za 700 zł po miesiącu się zaczęły rozklejać Wysłano na reklamacje Naprawiono -byle jak ,klej wyłaził z podeszwy,podejrzewam ze pracownik sklepu ,,naprawiał’’ Po kilku miesiącach ponownie ta sama sytuacja ,ponownie się rozkleiły w tym samym miejscu Odesłano i cóż ????? Odrzucono że niby z winy użytkownika Aby sprzedać ,resztę to już ich nie interesuje Żadnej gwarancji nic Zabawa w odsyłanie Najgorszy sklep nigdy więcej tam nic nie kupię , omijajcie szerokim łukiem Kontakt ze sklepem na odpi……dol Uważajcie !!!!!!
-
Wiola Go ★☆☆☆☆
Dziękuję za opinie o sklepie dzięki nim wycofałam się z zakupu butów w tym sklepie. Zawsze patrzę na opinie sklepu i głównie skupuam się na tych negatywnych bo one mówią najwięcej o danym sklepie, mie zawsze w nie wierzę ale teraz uwierzyłam. Tyle podobnych opinii i głupie tłumaczenie sklepu na zarzuty. Dzięki
-
Patrycja Andrzejczak-Dąbek ★☆☆☆☆
Nie polecam tego sklepu. Jak juz mozna zauważyć w innych komentarza, problemem jest brak rozpatrywania reklamacji przez panią Anne M. Uzywa bezsensownych argumentow byle tylko zrzucić wine na klienta. Reklamowany produktem byl pasek Pinko. Klamra pękła. Widzę, ze nie tylko ja mialam taka sytuacje. Szanujaca się firma powinna sie zastanowić, skoro coraz wiecej klientow zglasza taki sam problem, ze jest to wina wadliwego produktu, ktory sprzedaje. Bądź w najgorszym wypadku braku autentyczności oryginału produktu. Prosiłam rowniez o kopie dowodu zakupu, chcialam bezposrednio skontaktowac sie z producentem paska. Wcześniej mialam rzeczy z tej firmy od autoryzowanego sklepu PINKO i takich problemów nie mialam podczas dlugoletniego użytkowania produktów. Moja prosba zostala odrzucona choć mam prawo do ubiegania się o kopie zakupu. Świadczy to tylko o braku rzetelności firmy i braku szacunku do klienta. Nie polecam tego sklepu nikomu. Sprawa trafi oczywiscie do Rzecznika Praw Konsumenta.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres MAICON?
MAICON znajduje się przy Główny Rynek 18, 62-800 Kalisz, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do MAICON?
Można skontaktować się z MAICON pod numerem +48 579 638 198
Jak można dotrzeć do MAICON?
Do MAICON można dotrzeć, korzystając z poniższego linku