Świetny stomatolog i ortodonta. Syn miał leczone zęby i zakładany aparat ortodontyczny. Pan doktor bardzo dokładny w swojej pracy i ma super podejście do dzieci i ogólnie do pacjenta. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy pana doktora i całego zespołu. Polecam z całego serca.
Zdjęcia
Opinie
-
sylwia pawlak ★★★★★
-
Renata Gralka ★★★★★
Córka miała usuwane ósemki i zakładany aparat ortodontyczny, na ten moment jesteśmy zadowolone z miłej i profesjonalnej usługi dr. Bilskiego oraz pani higienistki.
-
Paulina M ★★★★★
Najlepszy stomatolog i ortodonta, u którego byłam! Pan Doktor Bilski usuwał mi ósemki, zakładał aparat a Pani Daria wykonywała higienizacje – każda wizyta przebiegała bez stresu i w pełnym komforcie. Usuwanie zębów odbyło się szybko i praktycznie bezboleśnie, a zakładanie aparatu zostało przeprowadzone bardzo dokładnie i profesjonalnie. Ogromny plus za cierpliwość, empatię i to, że zawsze wszystko jest jasno wytłumaczone krok po kroku. Widać ogromne doświadczenie i pasję do zawodu. Dzięki Panu Doktorowi leczenie stomatologiczne przestało być dla mnie źródłem stresu, a stało się inwestycją w piękny uśmiech. Z całego serca polecam każdemu, kto szuka specjalisty na najwyższym poziomie!☺️
-
Sigma Ohio ★☆☆☆☆
TRAGEDIA. Pan Bilski widząc opinie mocno się wybrania. Niestety czytając te negatywne zgadzam sie z nimi w 100%. Nie interesują mnie pana odpowiedzi związane z kodeksem karnym, bo to co pisze przytrafiło mi się naprawdę. Przyszłam z wadą zgryzu, skończyłam z „KAŻDYM ZĘBEM DO NAPRAWY”. Sama konsultacja 400zł, bez żadnych działań. Natomiast u innego dentysty zapłacone 400zł wraz z leczeniem 2 dziur w górnych zębach. Panie doktorze, moje zęby wymagały tylko 4 wizyt, nie tak jak pan mówił całego miesiąca codziennych wizyt. A inny ortodonta nie przekonywał mnie do nakładek które wyszłyby za pieniądze niejakiego biznesmena. Aparat stały metalowy mniej mnie kosztował. Dziękuję choć może niebardzo za pana usługę. Ostrzegam innych na wysokie wydatki. Trzymajcie się.
-
Patryk Kowalski ★★★★★
Chciałbym podzielić się moją opinią na temat pana Bilskiego jak i pani Higienistki. jestem bardzo zadowolony z usług na ten moment, ale chciałbym to też opisać. Ogólnie to trafiłem tam przez bolący ząb. Na pierwszej wizycie zrobili mi fotki wszystkich zębów, i okazało się że do roboty będzie 4 i 5 górna po prawej stronie na górze. Leczenie kanałowe. Zostałem odesłany do rekomendowanego stomatologa który zajmuje się leczeniem kanałowym. Już na pierwszej wizycie dostałem sporo informacji i wiedzy od Pana Doktora. Co prawda nie są to tanie usługi, ale faktycznie jeśli ktoś chce mieć to zrobione dobrze to jest to odpowiednie miejsce. Za te dwa zęby wtedy zapłaciłem 800 zł. Jednak później odbudowa zębów w których nie było leczenia kanałowego to faktycznie wychodziło 400 od zęba. Na prawdę byłem w szoku jak zobaczyłem zęby po odbudowie. Nie było widać, że coś było robione, wręcz jakby były nowe. Za każdym razem widzę swoje zęby przed i po - to duży plus bo widzę efekt i to za co płacę (kamerka robią fotki w jamie) W sumie na ten moment zrobiłem 6 zębów plus chciałbym pochwalić pracę Pani Higinistki. Namówiłem się na higienizacje, która w 400 zł obejmowała całą wiedzę, polerowanie, piaskowanie, zdejmowanie kamienia i konsultacje z instruktażem. Pani o wszystkim dokładnie powiedziała i wytłumaczyła - tak jak Pan Doktor. Wyszedłem zadowolony z wizyty jak z każdej innej. W obecnej chwili wydałem około 7 tys, ale mam zrobione 6 zębów na tip-top plus higienizacja i zdjęcia całej jamy ustnej. Mogę na ten moment z czystym sumieniem polecić gabinet i usługi. Atmosfera jest miła, wszystko dokładnie wytłumaczone. Nie rozumiem tych opinii negatywnych które dokładnie prześledziłem.
-
Daria Szpytma ★★★★★
Z całego serca polecam panią Darię jako wyjątkową higienistkę. To osoba niezwykle profesjonalna, pełna empatii i zaangażowania. Już od pierwszej wizyty czułam się zaopiekowana i spokojna – pani Daria wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na pytania i zawsze stawia komfort pacjenta na pierwszym miejscu.
-
Rafal Stanczyk ★★★★★
Doktor Bilski to nie tylko profesjonalista ale i pasjonat. Wyjątkowe podejście do pacjenta i kompleksowa analiza problemu. Dr Bilski przewyższa jakością wszystkich tych stomatologów, których odwiedziłem przez kilkadziesiąt lat. Polecam Dento-Sfere każdemu, komu zależy na wysokiej jakości usług stomatologicznych.
-
Martyna Grabowska ★★★★★
Bardzo polecam to miejsce, dr Bilski świetnie sobie poradził z osobą, która przeżyła traumę u dentysty, znieczulenie podane bezboleśnie, doktor cały czas do mnie mówił, że jestem dzielna (jakkolwiek to nie jest głupie- działało). Wszystko odbyło się w naprawdę przyjaznych warunkach, a co ważniejsze- naprawdę było delikatnie.
-
Alicjanna ★★★★★
Polecam wszystkim gabinet Dento-sfera. Pan doktor bardzo uprzejmy i cierpliwy, rzeczowo przedstawil plan działania, jasno określił koszty. Leczenie przebiegło bardzo sprawnie. Na plus również elastyczność w uzgadnianiu terminów wizyt. Wszystko w miłej atmosferze i bez bólu :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres dento-sfera.pl WOJCIECH BILSKI - stomatolog, ortodonta?
dento-sfera.pl WOJCIECH BILSKI - stomatolog, ortodonta znajduje się przy Górnośląska 64, 62-800 Kalisz, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do dento-sfera.pl WOJCIECH BILSKI - stomatolog, ortodonta?
Można skontaktować się z dento-sfera.pl WOJCIECH BILSKI - stomatolog, ortodonta pod numerem +48 797 161 619
Jak można dotrzeć do dento-sfera.pl WOJCIECH BILSKI - stomatolog, ortodonta?
Do dento-sfera.pl WOJCIECH BILSKI - stomatolog, ortodonta można dotrzeć, korzystając z poniższego linku