Opinie

  1. Joanna Beszczyńska ★★★★★

    Trafiłam tu z przypadku i zjadłam najlepszą zupę dyniową na słodko w całym moim życiu. Receptura warta opatentowania bo smak wyjątkowy. Miejsce czyste, schludne. Jedzenie bardzo smaczne. Placki ziemniaczane idealne, czuć, że smażone na świeżym oleju, idealnej faktury. Przemiła profesjonalna obsługa. Domowy klimat ale odziany w restauracyjne schematy. Bardzo fajna atmosfera, piękna choinka i fajnie dobrana muzyka aby podkreślić przedświąteczny czas.

  2. Malina ★★★★★

    Pyszne dania obiadowe. Cepeliny i filet z kurczaka w panierce. Bardzo dobre i solidne porcje.Obsługa bardzo miła. Nie czekałyśmy długo na jedzenie.Polecam serdecznie

  3. Maciej Pieniążek ★★★★★

    Pyszny obiad w drodze. Wątróbka, rewelacyjne surówki. Do tego solidna porcja herbaty. A na deser co ważne bardzo miła obsługa. Polecam !

  1. Renata Michałowska-Michalak ★★★★★

    Trafiliśmy tutaj z polecenia na obiad i faktycznie to był strzał.w dziesiątkę. Bardzo dobre zupy: żurek, rosół i pomidorowa z lanymi kluskami . Placki ziemniaczane chrupiące i pyszne , podobnie cepeliny z mięsem. Bardzo miła obsluga , pani przemiła i pomocna ❤️Jedyny minusik za chłodek , ale jesień przyszła znienacka .

  2. Marcin Cyl (Mario) ★★★★★

    Pyszny dorsz, sałatka też oryginalna w smaku. Porcja ryby w sam raz, nie mała jak w sezonie nad Bałtykiem. Ziemniaki mogły być delikatnie polane masłem. Ogólnie smacznie i to najważniejsze.

  3. Alicja Organista ★★★★☆

    Klimat fajny, wystrój ładny. Fajnie że na dworzu można zjeść. Jedzenie nie było aż takie dobre ale pani z obsługi bardzo miła.

  1. j kkk ★☆☆☆☆

    Jedzenie bez smaku . Porcja mięsa jak za tą cenę mała... Od początku.... Pani drukuje paragon bez pytania poprosiłem o fakturę to nie bo nie może zmienić mówi że wisi tabliczka że trzeba powiedzieć no ale tabliczka była zastawioną Do picia sok jabłkowy dostajemy oranżadę bo soku nie ma . Bez pytania Mięso z mikrofali .... Nie polecam . Mam nadzieję że dojadę do domu a nie do kibla

  2. Aleksander Aleksander ★★★☆☆

    Zamówiliśmy zupę, drugie danie, napoje i kawę. Flaki jak woda i bez pieczywa Placek bez smaku. A kawy nie spróbowaliśmy bo zapomniano o niej. A ludzi było mało. Nie wrócę, a fajne miejsce pośrodku niczego

  3. Jacek Mikołajczyk ★★★★★

    Witam serdecznie, mam zaszczyt przedstawić bardzo dobrą opinię przede wszystkim za klimat pewnej Pani obsługującej. I tak trzymać dalej. Trzeba z humorem podchodzić do każdego zamówienia. Wielkie dzięki za rozbawienie. A tak konkretnie, jedzonko jest na 5+ , obsługa , jak powyżej opisu. Jeżeli o klimat chodzi to zasługa tej obsługi czyli jednej jedynej Pani . Dziękujemy za piciu sianko dla pieska ale słomek nie otrzymaliśmy ;-). Pozdrawiam serdecznie cała załogę . Będziemy wracać i rozgłaszać wszem i wobec .

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Restauracja Zajazd Leśna Chata?

Restauracja Zajazd Leśna Chata znajduje się przy 62-830 Zbiersk, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Restauracja Zajazd Leśna Chata?

Można skontaktować się z Restauracja Zajazd Leśna Chata pod numerem +48 601 161 201

Jak można dotrzeć do Restauracja Zajazd Leśna Chata?

Do Restauracja Zajazd Leśna Chata można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements