Nie miła, pretensjonalna obsługa, hot-dog spalony !
Zdjęcia
Opinie
-
Asia Szudrowicz ★☆☆☆☆
-
Julia Młynarczyk ★☆☆☆☆
Weszłam z koleżanką za dwiema osobami i pani od razu zaczęła chamsko mówić że za dużo osób bo chciało wejść więcej (przy kasie były dwie panie) zamknęłam za sobą drzwi bo myślałam że te osoby co weszły to już mogą zostać ale okazało się że nie. Pani zaczęła się wydzierać na mnie I koleżanke I retorycznie spytała czy jesteśmy głupie. Już nigdy tam nie wrócę, proponuję pomyśleć nad nową pracownicą
-
Dominika Mielczarek ★☆☆☆☆
Kupiłam hot doga z bułką, która była totalnie spalona, bo pani za ladą zapomniała o niej, zajmując się innymi klientami. Do tego sprawiała wrażenie mocno rozkojarzonej, więc obsługa trwała strasznie długo ,a sosy które były na rozpisce były niedostępne. Na dodatek cena wkładów do Crystala przy kasie była inna niż na półce, co jest mocno mylące.
-
wer joz ★☆☆☆☆
Totalna porażka! Dzisiaj zamówiłam hot doga w tej Żabce i żałuję, bo to, co dostałam, nawet nie przypominało jedzenia. Bułka była totalnie spalona – czarna, twarda jak kamień, niejadalna. Pani obsługująca kompletnie nie ogarniała, wyglądała na niezainteresowaną swoją pracą i sprawiała wrażenie, jakby robiła to pierwszy raz w życiu. Jak można tak traktować klientów? Chyba lepiej w ogóle nie serwować jedzenia, niż wydawać coś, czego nie da się zjeść. Totalny brak profesjonalizmu. Nigdy więcej nie zamówię tam nic do jedzenia! W porównaniu do innych żabek w kaliszu, ta ewidetnie jest do poprawy przynajmniej kadry pracowniczej!
-
Maja Wasielewska ★☆☆☆☆
obsługa tragedia! bynajmniej chodxi mi o ruda laske okolo 60/50 lat strasznie wkurzona na wszystko jak bylam sobie z przyjaciolka weszlismy byl jakis klient to sobie nagle poszedl nwm czemu ale wracajac nie moglismy sie zdecydowac co kupic. w miedzy czasie byl jakis klient obsluzyla go i klient poszedl jakis wkurzony troche? tak bynajmniej to wygladalo ruda laska mowi zebysmy sie pospieszyly bo nie ma czasu i nie ma calego dnia na nas no kurde niech sie troche laska zajmie praca bo to co robi to nie jest normalne no i poszlismy i ona mowi pospieszcie sie bo musze rozlozyc towar i nie mam czasu na was jakby okej? nie mogla tego zrobic jak nie bylo klientow ? nie polecam przychodzic gdy ta stara baba pracuje wygania kazdego ale inne panie sa spoko ale ta ruda najgorsza jest jeszcze jak kiefys bylam to mowilam ze chce hotdoga i ketchup normalnie se robila ale jak mi dala to myslalam ze sie zesram duzo ketchupu i to PIKANTNEGO ja nienawidze pikantnego i jak zjadłam to zrobilo mi sie nie dobrze i odkrylam ze tego ketchupu jest polowa hotdoga a parowka tylko taka mala jak dla bobasa potem pani mi mowi ze gotowe dalej idz juz se stad NIE POLECAM I NIE POZDRAWIAM CIE JAK TO CZYTASZ RUDA
-
Piotr Jasiński ★☆☆☆☆
Masakra, okropna obsługa, pani na kasie bardzo niemiła, wyzywają na klientów i nie każą nic kupić tylko wychodzić bo one nie mają czasu. Jak spytałem o hot doga to pani oburzona krzyczy że nie ma, gdzie widzę wszystko że jest i zamiast powiedzieć że zimne lub trzeba poczekać to od razu wygania, totalna porażka Nie polecam
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka | Prosto z pieca?
Żabka | Prosto z pieca znajduje się przy Ułańska 9, 62-800 Kalisz, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka | Prosto z pieca?
Można skontaktować się z Żabka | Prosto z pieca pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka | Prosto z pieca?
Do Żabka | Prosto z pieca można dotrzeć, korzystając z poniższego linku