Ugryź Bistro to miejsce, w którym czuć spokój, dobrą energię i pasję do gotowania. Wracam tam regularnie, bo wiem, że za każdym razem zjem coś innego – i zawsze pysznego. Menu zmienia się codziennie, więc nigdy nie ma nudy. Jednego dnia można trafić na idealne gołąbki z kremowym puree, innego na pierogi z owocami, które wyglądają jak z bajki. Każde danie jest dopracowane, świeże i pięknie podane – tak, że aż żal jeść, ale kiedy spróbujesz, to już przepadłaś. No i ta ich matcha z syropem czekoladowym… na ciepło albo na zimno – obłęd. Najlepsza w Kaliszu, bez dwóch zdań. Do tego wszystkiego przytulny klimat, uśmiechnięta obsługa i to poczucie, że tu nic nie jest „na pokaz”. Po prostu dobre miejsce tworzone przez fajnych ludzi.
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksandra Szymczak ★★★★★
-
Amelia Świderska ★★☆☆☆
Fajne miejsce, klimat i dobre jedzenie o ile uda wam sie takowe dostac. Ostatnio bylam w Ugryz i trzeci raz pod rzad mialam taka sama sytuacje - o godzinie okolo 18:30 nie dalo sie juz nic tak naprawde zjesc, zostaly w menu tylko 2 pozycje, w ktorych albo czegos brakowalo, albo nie bylam nimi w ogole zainteresowana. Uwazam, ze jak na tak krotkie menu nie powinno byc problemu zjedzenia wybranego dania w weekend o dosyc wczesnej godzinie. Rozumiem jesli bylaby to jednorazowa sytuacja, ale za kazdym razem jak tutaj przychodze - wychodze po 2 minutach marnujac moj czas i osob, ktore zabralam. Szkoda, bo obsluga jest swietna, a jedzenie pyszne.
-
Gabriela Szurczak ★★★★★
Ugryź w Kaliszu to prawdziwa perełka! Codziennie można tu zjeść inne, świeże dania obiadowe – zawsze smaczne i starannie przygotowane. Śniadania są różnorodne, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Uwielbiam też jedzenie z witrynki na wynos – kanapki, owsianki, sałatki – wszystko zawsze pyszne i świeże. Do tego świetna kawa, która idealnie dopełnia całość. Wnętrze bistro jest przepiękne – dopracowane w każdym detalu, zawsze nawiązuje do aktualnej pory roku lub zbliżających się świąt. Obsługa? Przemiła i pomocna, sprawia, że chce się tu wracać. Dodatkowo mają przepyszny katering! Pięknie wyglądające boxy. Zdecydowanie polecam każdemu – to miejsce z klimatem i pysznym jedzeniem!
-
Aga Miminata ★★★★☆
Pyszne obiadki, zwłaszcza" kurczak po koreańsku ".Miła obsługa. Fajny klimat. Ta opinia pisana rok temu, ma się nijak do dzisieszej. Myślę, że właściciel przestał się starać o dobra opinie konsumenta. Dziś czas oczekiwania na sałatkę był zbyt długi ponad 45 min. Poczym sałatka Cezar ,podana została bez sosu. Sucha ,nasiekane ,narzucane poszczególne składniki. Gdyby tego było niedosc ,To ilość tej sałatki dziś a jakiś czas temu ( często tam sie zjawiam ) ,była niesamowicie zanizona. Jedynie pani kelnerka ,która ledwo ogarniała 3 stoliki ,nadrobiła przeprosinami. Jedno jest pewne , właściciel ma już inne podejście do klienta ,czy to za sprawą zbyt dużej ilości gości? Nie wiem. W każdym razie moje zdanie mocno się zmieniło.no i cena !!! Sałatka na zimno w cenie dania obiadowego . Nie fajnie.
-
DODINAS ★★★☆☆
Przyjechaliśmy na śniadanie ale spoźniliśmy się 2 minuty i już z nie wydano nam dań na śniadanie. Najgorsze jest to ze dopiero w lokalu dowadujesz się że sniadanie jest do 12. Danie stripsy z kurczaka frytki surówka cóż poprawne bylko ok bez zaskoczenia. W lokalu przyjemnie, może zbyt tłoczno z ozdobami ale to moje zdanie.
-
mandzej ★★★★★
Śniadanie w Kaliszu. Pyszne. Obsługa przemiła. Miły klimat wystroju lokalu. Dzisiaj polecam Jajka po turecku, Ugryziowy Humus i Tost Ugryzia. Smaczne.
-
Qsq_ 75 ★★★★☆
W restauracji nie ma stałego menu, co jest wielką zaletą miejsca, codziennie można spróbować czegoś nowego. Polecam schabowego. Sałatka cezar miała drętwy posmak kurczaka, dodano do niej zbyt dużo grzanek. Ogólne wrażenie na tak.
-
Krzysztof Rosiewicz ★★★★★
Kolejny pyszny posiłek w tej restauracji. Bardzo przyjaźni właściciele. Obsługiwała nas przemiła Pani Nikola, była bardzo uprzejma i pomocna. Szczerze polecam.
-
Michał P ★★★★★
Świetny lokal, z doskonałą obsługa i bardzo dobrym klimatem. Dania sa doskonale przygotowane i podane, smaczne i świeże. Każdego dnia nowe menu z kilkoma pozycjami. Do południa można zjeść śniadanie, a później dania główne i oczywiście deser. Wybór napoi też spory, od butelowych poprzez świeżo wyciskane soki czy lemoniady robione na miejscu. Do tego wino czy piwo. Klimatyczny wystrój robi robotę, ale najważniejsze jest tu jedzenie, które jest świetne.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ugryź?
Ugryź znajduje się przy Batalionu Parasol 2, 62-800 Kalisz, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Ugryź?
Można skontaktować się z Ugryź pod numerem +48 796 332 733
Jak można dotrzeć do Ugryź?
Do Ugryź można dotrzeć, korzystając z poniższego linku