To jest skandal,zgłosiłam awarie zmywarki,przyjechał pan stwierdził, że przepalił się drucik,skasował 240zl,po pierwszym uruchomieniu zmywarki zrobiło się spięcie wywaliło korki,zmywarka nie działa. Po ponownym zgłoszeniu, że zostało coś źle zrobione,pani mnie poinformowowala, że mechanik przyjedzie za tydzień, bo szybciej nie ma czasu.Nie polecam,szkoda tylko że nie posłuchałam opini o tym zakładzie.
Zdjęcia
Opinie
-
Marzena ★☆☆☆☆
-
Weronika Włodarczyk ★★★★★
Polecam ten serwis. Naprawa pralki Haier. Pani z serwisu miła, wypytała o wszystko, i kolejnego dnia przyjechał technik z częścią. Naprawa szybka i skuteczna
-
Klient ★☆☆☆☆
Zgloszenie awarii pralki po miesiacu od zakupu na infolinni candy, oczywiscie opisana szczegołowo usterka czekanie tydz na przyjazd serwisanta przy czym otrzymuje tel co sie stalo i ze to walnął moduł i on nie przyjedzie dzisiaj do mnie bo nie ma części , nawet nie pofatygowal sie przyjechac i zobaczyc czy faktycznie to modul mial rozplanowana trase i mial przyjechac. Powiedzial ze mam pdziekowac Pani ktora to zgloszenie przyjmowala bo nie dala informacji ze blad E08 zapytalam kiedy zamowia i kiedy naprawia odpowiedz arogancka i prostacka jak zamowie i przyjedzie to bedzie nie wiem kiedy. Przy czym zadzwonienie do kalisza to jak walka z wiatrakami Pani wogole sie tam nie nadaje nie wiem co ona jeszcze tam robi , zero jakiegokoleiek zainteresowania z jej strony tak samo bedzczelna jak serwisant.Zadzwonilam do Warszawy Pani dokladnie przekazala co bylo zgloszone i ze wszystkie dane mieli , serwis to nie serwis tylko ludzie ktorzy robia za kare i maja gdzies klientow. Czekam za interwencja z Warszawy jezeli pralka nie zostanie naprawiona w tym terminie co powinna ide do sądu nie mam zamiaru prosic sie niekompetentnych pracownikow o naprawe i czekac kiedy laskawie przyjada.Na miejscu tej firmy zastanowilabym sie nad wymiana takich specjalistow jacy tam pracuja.Wedlug Pana z infolinii z Warszawy ich specjalisci sa tacy zarabisci ze niekiedy nie musza przyjezdzac to pytam jak przez Wifi to naprawia gratuluje glupoty
-
Ewelina Golińska ★★★★★
Pan Hubert szybko postawił diagnozę odnośnie głośnej pracy pralki ( pralka na gwarancji ) . Usterka została sprawnie usunięta . Mamy nadzieję , że na długo . Dziękujemy również za miłą atmosferę .
-
Robert Cieślewicz ★☆☆☆☆
To nie serwis tylko paproki od miesiąca 4 wizyty serwisanta i nadal zmywarka nie działa!!!do tego 2 razy umowili się i nikt nawet nie zadzwonił poprostu nie przyszedł nie ważne ze ktoś musiał wziasc wolne i zostac w domu.Pani która odbiera telefony niemiła arogancka jakby za karę tam pracowała kto zatrudnia takich ludzi!!! Myślę że finalnie sprawa z serwisem zakonczy się w sądzie i tyle .Towar na gwarancji ale miesiac zepsuty
-
Krzysztof Grochocki ★☆☆☆☆
Niepoważna firma, która nie dotrzymuje terminów. Miałem 2 naprawy pralki gwarancyjne i wszystko przeszło sprawnie, kolejna pogwarancyjna też obsłużona perfekcyjnie. Po dwóch latach pralka znowu padła i ponownie skorzystałem z usług - miesiąc czekania, technik miał się zjawić i go nie było i musiałem dzwonić i pytać. W końcu przyjechał, zmienił jakiś czujnik i skasował 250zł. Niedługo po tym znowu nie działa i nie można się doprosić o ponowne sprawdzenie! Umawiasz się i nikt się nie pojawia. Po ponad miesiącu czekania mam dość.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Eldom - Sprzedaż AGD, Outlet AGD, usługi klimatyzacyjne?
Eldom - Sprzedaż AGD, Outlet AGD, usługi klimatyzacyjne znajduje się przy Górnośląska 44, 62-800 Kalisz, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Eldom - Sprzedaż AGD, Outlet AGD, usługi klimatyzacyjne?
Można skontaktować się z Eldom - Sprzedaż AGD, Outlet AGD, usługi klimatyzacyjne pod numerem +48 627 534 302
Jak można dotrzeć do Eldom - Sprzedaż AGD, Outlet AGD, usługi klimatyzacyjne?
Do Eldom - Sprzedaż AGD, Outlet AGD, usługi klimatyzacyjne można dotrzeć, korzystając z poniższego linku