Opinie

  1. Sebastian Olszowka ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Podeszwy od butów odpadły po 2 wyjściu. Gwarancja nie uznana nie wiadomo dlaczego.

  2. Grzegorz Piętak ★★★★★

    Miejsce godne uwagi dla poszukujących dobrych ubrań , butów i dodatków do mieszkania za niewygórowaną cenę. Polecam

  3. Weronika Ca ★☆☆☆☆

    Chciałabym podzielić się moją nieprzyjemną doświadczeniem w tym sklepie. Obsługa była niemiła, a pani kierowniczka, gdy zapytałam o konkretny produkt, odpowiedziała z bulwersem i pretensjami. To było bardzo niegrzeczne, a podczas rozmowy słychać było śmiech z klienta, co tylko pogorszyło sytuację. Takie zachowanie jest karygodne i nie powinno mieć miejsca w miejscu, które powinno dbać o swoich klientów. Dodatkowo, w sklepie panował bałagan, co tylko potęgowało moje negatywne odczucia. Mam nadzieję, że sytuacja się poprawi, bo na pewno nie wrócę tam w najbliższym czasie.

  1. Ruslan Musayev ★★★★★

    Było bardzo duże i ciasne w środku, nie zostałam w środku zbyt długo, znalazłam buty Bershka za 65 złotych, kupiłam je i od razu wyszłam.

  2. L. ★★★★☆

    Dobry gatunkowo towar w atrakcyjnej cenie.

  3. Marta Marta ★★☆☆☆

    Lampa za ~250,00 zł. Pytam grzecznie, czy mają może jeszcze jeden egzemplarz, ponieważ ten ma wiele zarysowań. Dostaję odpowiedź, że to ostatnia sztuka. Z racji tego, że bardzo mi zależało, zapytałam, czy jest przewidziany jakiś rabat w związku z licznymi zanieczyszczeniami. Pani kierownik, z łaski swojej, odpowiada, że nie przewidują za coś takiego rabatów. Dodam, że największe zanieczyszczenie (pierwsze zdjęcie) było zaklejone metką:) która, tak na marginesie, ledwo chciała zejść, bo ma tak mocny klej. Wystarczyło chociaż głupie 20 zł rabatu, a niesmak obsługi by nie pozostał. Pragnę dodać, że pani kierownik jest arogancka, z fochem na twarzy, z wielką łaską podchodzi do kasy i odzywa się do klientów, nie jest kontaktowa. Proponuję przeglądać, jakie produkty wystawiacie na sprzedaż, czy nie są już jakoś uszkodzone/ubrudzone i być nieco bardziej elastycznym w polityce sprzedaży. Bo często sprzedajecie pojedyncze egzemplarze. Duży plus dla sympatycznej pani kasjerki - kierowniczka powinna uczyć się kultury oraz obsługi klienta od swoich „podopiecznych”.

  1. Mr. W. Jack ★★★★★

    TK Maxx zawsze oferuje unikalne produkty, które trudno znaleźć gdzie indziej. Choć asortyment w innych lokalizacjach może być szerszy, to i tak warto tu zajrzeć. Obsługa jest w porządku. Ogólnie mimo wszystko, nadal polecam ten sklep dla tych, którzy szukają czegoś oryginalnego.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres TK Maxx?

TK Maxx znajduje się przy Górnośląska 82, 62-800 Kalisz, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do TK Maxx?

Można skontaktować się z TK Maxx pod numerem +48 627 681 080

Jak można dotrzeć do TK Maxx?

Do TK Maxx można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements