Opinie

  1. Julia Walczak ★★★☆☆

    Kiedyś lubiłam to miejsce, ale od pewnego czasu "coś" się zepsulo. Jedzenie nadal smaczne, wystrój zawsze mi się podobał. Stąd 3 gwiazdki. Niestety obsługa lokalu nie zasługuje na żadną..

  2. Rozalia Odrzywolska ★★☆☆☆

    2 tylko wyłącznie za wystrój lokalu, gdyby mi się nie podobał byłoby 1. Zarezerwowałam 4 tory + stolik na 20 osób - na urodziny syna. Już przy rezerwacji obsługa była strasznie niezadowolona ale wpłaciłam zaliczkę z myślą że mają gorszy dzień. W dniu urodzin wcale nie było lepiej. Odebraliśmy buty, tory zarezerwowane od 15 a o 14:52 leciał już czas, tor 1 zawiesił się dwa razy gdy poprosiłam kogoś aby przyszedł to słyszałam zaraz i przewracanie oczami. Nikt nie przyszedł zapytać czy czegoś potrzebujemy. Jeżeli macie państwo w usłudze organizacje urodzin lub rezerwacje stolików to powinniście być przygotowani na większą ilość gości. Najgorsze było na końcu kiedy poszłam zapłacić...powiedziałam grzecznym tonem jakie mam odczucia a obsługa na mnie popatrzyła i bez słowa olała. Najgorsza była pani innej narodowości, czysta arogancja i brak szacunku do człowieka. Zawiodłam się, a całość zepsuła po prostu obsługa.

  3. Jessica Raczyńska ★★★☆☆

    Sama kręgielnia jest bardzo fajna – przyjemna atmosfera, dobre tory i miłe miejsce na spędzenie czasu ze znajomymi. Niestety, kontakt z jednym z pracowników trochę popsuł nam wrażenie, bo był niemiły. Szkoda, bo poza tym wszystko było na plus.

  1. Magdalena Świtała ★★★★★

    Zamówiłam burgera - leśny smash. Najlepszy burger ever! Aż szkoda, że tylko oferta weekendowa, a nie stała pozycja w menu. Może warto wprowadzić? Polecam! Zdjęcia nie ma, bo za szybko zjadłam...

  2. Daria Daria ★★★★★

    Jedzenie przepyszne, tortilla z grillowanym kurczakiem wymiata a frytki belgijskie najlepsze jakie jadłam kiedykolwiek!

  3. Konrad Marian ★☆☆☆☆

    Gorszego burgera w życiu nie jadłem. Białko w jajku burgera zbójnickiego nie było ścięte. Warzywa nie świeże. Mięso jakby wgl nie przyprawione. Nie polecam.

  1. Nie ważne ★☆☆☆☆

    Kiedyś zamówiłem pizze przyjechala wyśmienita. Tym razem gumowa nie dopieczona od spodu całą mokra i ogólnie ochyda w samku :( zamówiona Roma + dodatkowe salami. Szynka z Romy to jakaś porażka. Dodatkowe salami za które trzeba zapłacić 5zł a na całej pizzy mamy tylko 4 plasterki... Ogólnie pizza smakowała jak jakaś ciulowa sałatka warzywna z najtańszą szynką konserwową. 51 zł poszło w śmieci.....

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kręgielnia Ostrzeszów?

Kręgielnia Ostrzeszów znajduje się przy plac Borek 18, 63-500 Ostrzeszów, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kręgielnia Ostrzeszów?

Można skontaktować się z Kręgielnia Ostrzeszów pod numerem +48 888 440 888

Jak można dotrzeć do Kręgielnia Ostrzeszów?

Do Kręgielnia Ostrzeszów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements