Kiedyś lubiłam to miejsce, ale od pewnego czasu "coś" się zepsulo. Jedzenie nadal smaczne, wystrój zawsze mi się podobał. Stąd 3 gwiazdki. Niestety obsługa lokalu nie zasługuje na żadną..
Zdjęcia
Opinie
-
Julia Walczak ★★★☆☆
-
Rozalia Odrzywolska ★★☆☆☆
2 tylko wyłącznie za wystrój lokalu, gdyby mi się nie podobał byłoby 1. Zarezerwowałam 4 tory + stolik na 20 osób - na urodziny syna. Już przy rezerwacji obsługa była strasznie niezadowolona ale wpłaciłam zaliczkę z myślą że mają gorszy dzień. W dniu urodzin wcale nie było lepiej. Odebraliśmy buty, tory zarezerwowane od 15 a o 14:52 leciał już czas, tor 1 zawiesił się dwa razy gdy poprosiłam kogoś aby przyszedł to słyszałam zaraz i przewracanie oczami. Nikt nie przyszedł zapytać czy czegoś potrzebujemy. Jeżeli macie państwo w usłudze organizacje urodzin lub rezerwacje stolików to powinniście być przygotowani na większą ilość gości. Najgorsze było na końcu kiedy poszłam zapłacić...powiedziałam grzecznym tonem jakie mam odczucia a obsługa na mnie popatrzyła i bez słowa olała. Najgorsza była pani innej narodowości, czysta arogancja i brak szacunku do człowieka. Zawiodłam się, a całość zepsuła po prostu obsługa.
-
Jessica Raczyńska ★★★☆☆
Sama kręgielnia jest bardzo fajna – przyjemna atmosfera, dobre tory i miłe miejsce na spędzenie czasu ze znajomymi. Niestety, kontakt z jednym z pracowników trochę popsuł nam wrażenie, bo był niemiły. Szkoda, bo poza tym wszystko było na plus.
-
Magdalena Świtała ★★★★★
Zamówiłam burgera - leśny smash. Najlepszy burger ever! Aż szkoda, że tylko oferta weekendowa, a nie stała pozycja w menu. Może warto wprowadzić? Polecam! Zdjęcia nie ma, bo za szybko zjadłam...
-
Daria Daria ★★★★★
Jedzenie przepyszne, tortilla z grillowanym kurczakiem wymiata a frytki belgijskie najlepsze jakie jadłam kiedykolwiek!
-
Konrad Marian ★☆☆☆☆
Gorszego burgera w życiu nie jadłem. Białko w jajku burgera zbójnickiego nie było ścięte. Warzywa nie świeże. Mięso jakby wgl nie przyprawione. Nie polecam.
-
Nie ważne ★☆☆☆☆
Kiedyś zamówiłem pizze przyjechala wyśmienita. Tym razem gumowa nie dopieczona od spodu całą mokra i ogólnie ochyda w samku :( zamówiona Roma + dodatkowe salami. Szynka z Romy to jakaś porażka. Dodatkowe salami za które trzeba zapłacić 5zł a na całej pizzy mamy tylko 4 plasterki... Ogólnie pizza smakowała jak jakaś ciulowa sałatka warzywna z najtańszą szynką konserwową. 51 zł poszło w śmieci.....
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Kręgielnia Ostrzeszów?
Kręgielnia Ostrzeszów znajduje się przy plac Borek 18, 63-500 Ostrzeszów, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Kręgielnia Ostrzeszów?
Można skontaktować się z Kręgielnia Ostrzeszów pod numerem +48 888 440 888
Jak można dotrzeć do Kręgielnia Ostrzeszów?
Do Kręgielnia Ostrzeszów można dotrzeć, korzystając z poniższego linku