Zadowoleni Rodzice i usatysfakcjonowane Nastolatki? Możliwe z Akademią Sportu Olimpia :) Córka pojechała latem do Rimini/Włochy. Według Niej najlepszy obóz na jakim była. Wielogodzinny dojazd autokarem pozwolił na poznanie ekipy. Na miejscu wiele atrakcji: zwiedzanie, plażowanie, rozmaite atrakcje na plaży, sportowe zabawy, nocne dyskoteki dla Nastolatków! A dla nas Rodziców? Udokumentowywane codziennie relacje zdjęciowe, świetni Opiekunowie, którzy w każdej chwili byli dostępni. I najważniejsze: wypatrujące następnego obozu dzieciaki. Panie Piotrze! Super i oby tak dalej :)
Zdjęcia
Opinie
-
Renata Morzyńska ★★★★★
-
Paulina Kierzek ★★★★★
Wyjazd mojego dziecka Franciszka na obóz do Hiszpanii byl jedna z najlepszych decyzji jaka podjęłam dla swojego syna. Organizacja całego wyjazdu była na najwyższym poziomie od momentu zapisania przez opiekę w podróży aż po codzienne zajęcia na miejscu. Kadra wychowawców i instruktorów była nie tylko porofesjonalna ale tez ciepła i srrdeczna co sprawiło że dzieci czuły sie bezpiecznie i swobodnie. Program obozu byl zbalansowany pod względem zwiedzania, plażowania i aktywności sportowych. Szczególnie zachwyciły nas zdjecia i relacje z wycieczek do malowniczych miasteczek oraz wspólnej integracji które pozwoliły nawiązać nowe przyjaznie. Z całego serca polecamy ten obóz kazdemu rodziców, który chce aby jego dziecko spędziło wakacje aktywnie, bezpiecznie i inspirująco. Syn po powrocie cały czas wspomina ta super przygodę. Polecam w 100%.
-
Marlena Ślazyk ★★★★★
Wspaniałe przyżycie dla młodzieży. Polecam, z pełną odpowiedzialnością. To już nie pierwszy obóz z Panem Piotrem Wieją i na pewno nie ostatni. Pełen profesjonalizm. Już od najmłodszym lat moje dzieci były pod opieką Pana Piotrka na basenach. I do tej pory kontynuują tą naukę razem z Olimpią. Gratulację dla Pana Wiejii.
-
Magda Mielczarek ★★★★★
Wysłałam dzieciaki na kolonię z Akademia Sportu. Syn 12 lat i córka 8lat (była pierwszy raz). Wczoraj ich odebraliśmy. Oboje zadowoleni i deklarują, że za rok też chcą jechać. To mówi samo za siebie. Organizator regularnie wysyłał zdjęcia więc wiedziałam co tam się dzieje. Zajęć dodatkowych była cała masa. Codziennie coś się działo. Wielkim plusem jest to, że w ośrodku jest słaby zasięg telefoniczny - dla mnie to plus bo dzieci jadą na kolonie po to aby się bawić, integrować i aktywnie spędzać czas a nie siedzieć z telefonem w ręce. Korzystaliśmy z komunikatorów - gdy złapał zasięg to dostał naszą wiadomość i gdy złapał zasięg to nam odpisał. Trzy posiłki dziennie (śniadanie i kolacja szwedzki stół), dużo ruchu - wszystko na plus.
-
M Kropeczka ★★★★★
Polecam obozy Olimpia. Synek był na obozie narciarskim. Opieka, organizacja, atmosfera, kontakt z rodzicami super. Po prostu wszystko na najwyższym poziomie. Polecam i jeszcze raz polecam.
-
Karolina i Przemysław Banasiak ★★★★★
Polecam zajęcia w Akademia Sportu Olimpia, dzieci są zachwycone nauką pływania (4 i 6 lat), bardzo szybko robią postępy i mają przy tym wielką frajdę, a pan Piotr ma naprawdę świetne podejście do dzieci. Polecam w 100% ☺️
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Akademia Sportu Olimpia?
Akademia Sportu Olimpia znajduje się przy Zuchów 28, 63-500 Ostrzeszów, Wielkopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Akademia Sportu Olimpia?
Można skontaktować się z Akademia Sportu Olimpia pod numerem +48 605 310 836
Jak można dotrzeć do Akademia Sportu Olimpia?
Do Akademia Sportu Olimpia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku