Opinie

  1. kam xd22 ★☆☆☆☆

    Poszedłem niedawno popołudniu do sklepu dealz kolejka... tylko dwie panie na kasie nikogo nie można zapytać na tak duży sklep dwie osoby .... W action trzy kasy otwarte 4 panie na sklepie cokolwiek zapytałem odrazu odpowiedź ...gdzie zrobiłem zakupy ? Odpowiedz prosta !!

  2. Maja Szyszka ★☆☆☆☆

    Brak klimatyzacji powoduje zakupy w mało komfortowych warunkach. Czekolada którą kupiłam była rozpuszczona. Mega kolejki ! Na tak dużym sklepie 2 kobiety na kasie.

  3. adrian bak ★☆☆☆☆

    Brak klimy powoduje ze produkty sa rozplyniete jak czekolady batoniki itp !!! Odechciewa sie przychodzenia do dealza w ostrowie duchota poprostu wstyd dla tak duzej sieci ze od tylu miesiecy zrobic tego nie potrafia !!!

  1. Roksana Sęk ★☆☆☆☆

    Ostatnie zakupy w Dealz to prawdziwa tragedia. Brak klimatyzacji sprawia, że w sklepie panuje nieznośny upał – batoniki się roztapiają, a zakupy stają się męczarnią. Do tego Dealz oszczędza nie tylko na pracownikach i klimatyzacji, ale nawet na oświetleniu – w sklepie panuje półmrok, ciężko cokolwiek dostrzec, oczy bolą od patrzenia. Na tak dużą powierzchnię jest zdecydowanie za mało personelu – najczęściej tylko dwie panie, które w pocie czoła rozkładają towar, obsługują kilometrową kolejkę i jeszcze dbają o porządek. Naprawdę podziwiam pracownice, bo robią co mogą w dramatycznych warunkach. Kiedyś był to fajny sklep, a teraz niestety totalna porażka. Obsługa przemiła, ale kierownictwo kompletnie nie radzi sobie z organizacją i prowadzeniem sklepu

  2. Gołąb Ziarno ★★★★★

    Najlepszy sklep w galerii. Ceny tansze niz w netto. Bardzo mila obsluga. Chce wiecej sklepow takiej jakosci❤️☀️

  3. Chlondzia110 ★★★☆☆

    Sklep super ale... notorycznie brakuje towaru z gazetki. Zakupić truskawki w czekoladzie PICKS, graniczy z cudem.

  1. Dominika D ★☆☆☆☆

    Produkt na paragonie miał inna cenę niż ta która jest wystawiona , po zgłoszeniu i prośbie na zwrot różnicy dostałam informacje ze albo zwracam i pani mi oddaje kwotę albo zostawiam tak jak jest i ze zdają sobie sprawę ze jest to niezgodne z prawem ale tak robią i koniec, a ceny są zmieniane z godziny na godzinę nawet bez ich wiedzy i nic na to nie poradzą . Ciekawe ile klientów zostało już oszukane w taki sposób

  2. Piotr (PiotrFxMaster) ★☆☆☆☆

    Zastępca kierownica arogancki (pani), zamiast przeprosić za błąd w cenie to sie kłuci. Trochę się zraziłem, sprawa skierowana do UOKiK, bo oszukiwanie nieświadomych klientów staje się wszędzie rzeczą nagminną, nie tylko w Dealz.

  3. Agata Orłowska ★★★☆☆

    Wiele ciekawych produktów które, poznałam za granicą i nie są ogólnodostępne w Polsce. Ceny też są ok

  1. Karol Elik ★☆☆☆☆

    Zastępca kierownika sklepu na medal, pani miła i kultularna, natomiast zachowanie pracownic poniżej krytyki, komentowane i wyśmiewanie zachowań klientów na głos między sobą nie powinno mieć nigdy miejsca, a tym bardziej oficjalnie bez skrępowań przy innych klientach, ewidentnie musi się panią nudzić w pracy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dealz?

Dealz znajduje się przy Kaliska 120, 63-400 Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Dealz?

Do Dealz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements