Opinie

  1. Antoś -_- ★★★★★

    Ostatnio robiłem zakupy w tym miejscu i jestem naprawdę zadowolony. Obsługa bardzo miła, panie znają się na rzeczy i chętnie doradzą. Ceny również są przystępne, a wybór duży, podsumowując polecam serdecznie.

  2. R ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolony z zakupów w tym sklepie. Obsługa profesjonalnie doradziła mi w doborze koszuli, krawata, paska oraz płaszcza. Wszystko dobrane idealnie i z dużą dbałością o szczegóły. Polecam z pełnym przekonaniem!

  3. Zuzanna Sobczyk ★★★★★

    Super obsługa oraz profesjonalne podejście do klienta , panie idealnie zadbały o każdy szczegół stylizacji :)

  1. Karol Olek ★★★★★

    Zakupiłem garnitur ślubny. Bardzo sympatyczna i miła obsługa, wręcz na najwyższym poziomie. Widać duże doświadczenie podczas dobierania każdych dodatkowych elementów kreacji, typu koszula, spinki, muszka oraz obuwie. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie. Serdecznie polecam.

  2. Paweł Kowalczyk ★★★★★

    Świetny sklep z garniturami! Kupiłem garnitur i koszule i jestem bardzo zadowolony. Obsługa profesjonalna i pomocna. Garnitur został dobrany jakby był szyty na miarę. Szeroki wybór i przemiła atmosfera. Panie na prawdę mają gust i potrafią doradzić. Polecam z całego serca ❤️

  3. SYLWIA ZIĘTKIEWICZ ★★★★★

    Profesjonalne podejście. Szukanie rozwiazan. Przemiła obsługa. Dobra atmosfera podczas zakupów i przymiarek. Polecamy !!!

  1. Monika Marucha ★★★★★

    Przemiła i fachowa obsługa, Panie bardzo pomocne i sympatyczne. Pomogły nam wybrać idealny garnitur oraz wszystkie dodatki. Bardzo polecam!

  2. Zuzia Kowalska ★★★★★

    Pani Izabela była bardzo sympatyczna, profesjonalna i pomocna. Trafnie doradziła w wyborze garnituru. Cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze.

  3. Bartek Kostuj ★★★★★

    Kupiłem garnitur w tym sklepie i jestem bardzo zadowolony z obsługi. Pani Sandra okazała się niezwykle przemiłą osobą – z ogromnym wyczuciem stylu i świetnym podejściem do klienta. Potrafi doskonale doradzić i pomóc w wyborze idealnego fasonu. Dzięki niej zakupy były prawdziwą przyjemnością. Serdecznie polecam!

  1. Paulina Tomaszewska ★★★★★

    Serdecznie polecam Panie z Sunset Suits z Galerii Ostrovia- fachowa obsługa, Panie są przemiłe! Pani Iza od samego wejścia się nami zaopiekowała, doradzała, a co teraz najważniejsze choć nie musiała- dała nam mega rabat! Wspaniała osoba - potrzebowaliśmy pomocy ponieważ kupowaliśmy garnitur na nasz ślub i dzięki Pani Izie wybraliśmy piękny smoking z całą resztą dodatków w czym narzeczony wygląda wspaniale, a przy okazji spędziliśmy cudownie czas co już zawsze zostanie częścią naszych wspomnień z przygotowań do ślubu. Osobiście na pewno polecimy ten sklep innym wspominając o Pani Izie! :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Sunset Suits?

Sunset Suits znajduje się przy Kaliska 120, 63-400 Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Sunset Suits?

Można skontaktować się z Sunset Suits pod numerem +48 532 968 140

Jak można dotrzeć do Sunset Suits?

Do Sunset Suits można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements