Opinie

  1. Karol Nowak ★★☆☆☆

    Słaba stacja ... począwszy od myjni . Mycie zasadnicze to mycie samą zimną wodą . Bez sensu wogole myć na tej myjni , bo nie ma do tego szczotki więc taka myjnia nadaje sie do opłukania samochodu z błota. Potem kolejki do dystrybutorów... dystrybutor do LPG bardzo powolny.. W ubikacji w miarę czysto ale mydło do rąk ma podobną jakość co na tej myjni , czyli sama woda ;). Dawno czegoś takiego nie widziałem:). Po za tym obsługa dość miła , ale kadra młoda i nie wie jak to trzeba przyśpieszyć obsługę kiedy są kolejki. Stacje Moya to jedne z moich ulubionych ale tutaj jest to zdecydowanie najgorsza stacja z tej sieci... Na plus fajne nowe pistolety do LPG...

  2. Łukasz Ruman ★★★★★

    Bardzo dobra stacja. Przyjazna i profesjonalna obsługa. Obsługa uśmiechnięta, służyła radą i pomocą (zwłaszcza Panicz Sebastian). Bardzo miłe przeżycie na mojej trasie

  3. Marta Gnutek ★★★★★

    Świetna stacja! Zawsze zatrzymuję się tutaj w drodze do pracy lub na dłuższych trasach. Paliwo dobrej jakości, a ceny uczciwe. Duży wybór produktów w sklepie. Szczególnie doceniam czyste toalety i dobrze zorganizowaną przestrzeń – wszystko na swoim miejscu. Obsługa zawsze uśmiechnięta i pomocna, co naprawdę robi różnice. Zdecydowanie jedna z lepszych stacji w okolicy.

  1. Karolina Gnutek ★★★★★

    Bardzo dobra stacja! Czysto, nowocześnie i z przystępnymi cenami paliwa. Obsługa zawsze uprzejma i pomocna, co zdecydowanie wyróżnia to miejsce na tle innych. Tankowanie przebiega sprawnie, a teren wokół stacji jest zadbany i dobrze oznakowany. Zdecydowanie warto tu zajechać – jedna z moich ulubionych stacji w okolicy przed dłuższą trasą :)

  2. TanitaT TanitaT ★★★★★

    Nowo otwarta stacja z bardzo dużym potencjałem! Miła obsługa i opomiarowane ceny . Napewno wrócę jeszcze nie jeden raz ! Polecam !

  3. Marta Lemek ★★★★★

    Wszystko ok Korzystne ceny

  1. Jola Lis ★☆☆☆☆

    Nowa stacja na miejscu dawnego bp, niestety zmiana bardzo niekorzystna. Toaleta nieczynna, okrojony asortyment -nie było nawet lodów. Obsłudze daleko do kultury bp, kasjerka w krótkich spodenkach i klapkach to moim zdaniem przegięcie. Dobrze że zostały jeszcze inne stacje w Bochni.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MOYA Stacja Paliw?

MOYA Stacja Paliw znajduje się przy Księdza Józefa Skwiruta 9, 32-700 Bochnia, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MOYA Stacja Paliw?

Można skontaktować się z MOYA Stacja Paliw pod numerem +48 539 691 371

Jak można dotrzeć do MOYA Stacja Paliw?

Do MOYA Stacja Paliw można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements