Pyszne burgery i jeszcze lepsze fryty! Zdecydowanie polecam! Tylko 5 min czekania.
Zdjęcia
Opinie
-
Grzegorz Domagała ★★★★★
-
Kevin ★★★★★
W przeciągu tygodnia razem ze znajomymi postanawialiśmy odwiedzić lokal dwa razy. Za każdym razem nie byliśmy w żadnym stopniu zawiedzeni, mięso za każdym razem w każdym burgerze soczyste, wyraziste, warzywa świeże. Burgery dosłownie zjadało się wzrokiem. Frytki bardzo smaczne, chrupiące z zewnątrz i miękkie w środku. Obsługa bardzo miła, w lokalu jest czysto i cicho a miejsca siedzące na zewnątrz dodają klimatu temu miejscu - szczególnie wieczorem. Jak najbardziej polecam każdemu fanowi burgerów!
-
Agata Kaczorowska ★★★★★
Burgery sztosik. Nic dodać, nic ująć po prostu trzeba spróbować. Lepszych Burgerów w Proszowicach nie znajdziecie. Polecam gorąco.
-
GPLGrzegorz ★★☆☆☆
A więc tak. Mieliśmy ochotę na burgera, a świetne opinie zaprowadziły nas do Crazy Burgera. Muszę przyznać – budka prezentuje się naprawdę ładnie, Pani obsługująca szybko przyjęła zamówienie i włączyła muzykę, żeby umilić nam oczekiwanie (pierwsze wrażenie: petarda!). Na same burgery (Crazy Burger oraz BBQ) też nie czekaliśmy długo – kolejny plus! Do tego wyglądały bardzo apetycznie, a frytki były naprawdę dobre, lekko pikantne, jak trzeba. No dobra, a więc gdzie są te minusy? 1. Mięso – czyli serce burgera – było… bez serca. Nijakie, bez smaku, jakby zapomniało, że ma być główną atrakcją. 2. Sos – przesadnie słodki, dominował wszystko. Mieliśmy wrażenie, jakbyśmy jedli bułę z samym sosem... 3. Crazy Burger i BBQ różniły się tylko tym, że jeden miał jajko w sobie a drugi nie. Smak? Praktycznie identyczny. Trochę jak „kopiuj – wklej, ale z niespodzianką w środku”. 4. Sztućce i serwetki – nie dostaliśmy ich od razu, trzeba było prosić. Niby drobiazg, ale trochę psuje pierwsze wrażenie. Nie wiem, czy trafiliśmy na gorszy dzień, czy to standard (co wydaje się mało prawdopodobne, bo opinie są naprawdę dobre). Napewno za jakiś czas wrócę i dam Crazy Burgerowi jeszcze jedną szansę.
-
Sebastian Warchoł ★★★★★
**"Zjadłem i nie żałuję ani kęsa — sztos burger!"**
-
Paweł Na ★★★★★
Bardzo dobry burger. Jeden z lepszych których jadłem. Mięso soczyste, warzywa i dodatki świeże. Polecam.
-
Bekon Łukasz ★★★★★
Te hamburgerami to coś wspaniałego. Dawno nie jadłem tak dobrych kanapek. Lokal czysty, właściciel sympatyczny facet. Wrócę na pewno.
-
Eliza Bystroń-Śmitkowska ★★★★★
Jedne z najlepszych burgerów jakie jadłam. Mięso soczyste, świeże dodatki i rewelacyjna bułka - nie rozpada się do końca. Frytki stekowe super pasują. Lokal czysty, bez specyficznych zapachów. Przemiła obsługa.
-
Julia Latowska ★★★★★
super miejsce, ogródek bardzo na plus, same burgery (mimo dużego ruchu) wyszły bardzo soczyste! składniki dobrej jakości, właściciele mega mili, jak na początek swojej przygody radzą sobie znakomicie :) warto czekać! + frytki świeże, z prawdziwych ziemniaczków, nawet posolone perfekcyjnie pudełka na wynos super się sprawdzają, jeszcze takich nie spotkałam, fajna opcja i do tego przystępne ceny jak na burgerowy rynek ps. obsługa bardzo szczegółowo patrzy na zamówienie, nie jem pomidorów, więc ucieszył mnie fakt że zadbano o to przy moim burgerze i prośba nie została ,,przeoczona”
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Crazy Burger?
Crazy Burger znajduje się przy 3 Maja 90, 32-100 Proszowice, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Crazy Burger?
Można skontaktować się z Crazy Burger pod numerem +48 609 157 197
Jak można dotrzeć do Crazy Burger?
Do Crazy Burger można dotrzeć, korzystając z poniższego linku