Opinie

  1. Paweł Bąk ★☆☆☆☆

    Brak proby doręczenia, zero awizo, zero informacji ze jakąkolwiek przesyłka nadana do nas z zagranicy. Dopiero na zagranicznym portalu informacja ze przesyłka awizowana.

  2. Rafał Majeran ★☆☆☆☆

    Poczta Polska jak zwykle nie zawodzi - jeśli chodzi o zostawianie awiza bez próby doręczenia przesyłki. Całą instytucję należałoby zaorać, a ziemię po niej posypać solą. Tragedia.

  3. Mazda 3 Speed ★☆☆☆☆

    Poczta zarówno z jej usługami jak i podejściem do klientów to żenada. Nic dziwnego że powstały firmy kurierskie i paczkomaty.

  1. Melanie x3 ★☆☆☆☆

    Nie polecam. Po raz kolejny dostaję awizo, mimo że w domu były osoby. Do tego na kolejny dzień roboczy. Listonosz potrafi tylko zostawiać awiza. W dodatku, wychodząc z bloku, widziałam listonosza z Poczty Polskiej, a minutę później dostałam awizo.

  2. Natallia Klimchuk ★☆☆☆☆

    Chciałabym wyrazić swoje ogromne niezadowolenie z usług Poczty Polskiej. Pomimo mojej obecności w mieszkaniu, listonosz nie pofatygował się, aby dostarczyć list osobiście. Zamiast tego, po raz kolejny wrzucił do skrzynki awizo, mimo że na niej znajduje się wyraźna informacja, że cała korespondencja powinna być wrzucana do środka. Takie zachowanie świadczy o braku profesjonalizmu oraz lekceważeniu swoich obowiązków. Przez niedostarczenie ważnego listu w terminie mam obecnie poważne problemy, których można było uniknąć, gdyby listonosz wykonywał swoją pracę należycie.

  3. Gosia A ★☆☆☆☆

    Jestem ciekawa dlaczego listonosz nie donosi wogule listów poleconych ani małych paczek na ulicę Skarżyńskiego ? Tylko odrazu wrzuca do skrzynek awiza ? Sa ludzie w domu i czekają na ważne listy i mają chore dzieci którzy nie mogą iść na pocztę, bo listonoszowi nie chce się chodzić po bloku. Radzę zmienić system. I proponuje zacząć pracować.

  1. Magio ★☆☆☆☆

    Szkoda że nie mogę dać mniej niż 1. List polecany w ciągu 26 sekund od wydania został zwrócony i to nawet bez zostawienia awizo. Drugi przez tydzień był transportowany z poczty kilka ulic dalej. Jeżeli Unabomber mieszkał by w Polsce, PP przestała by istnieć zanim dostarczyła by jego paczki. Może potrzebują dodać jeszcze dwa stoiska Wielkich Ksiąg skręcania opla siostry anastazji. Lepiej złożyć list w samolot i zrzucić z okna, szybciej trafi. Nie polecam.

  2. Ya ★☆☆☆☆

    Aż jedna gwiazdka tylko dlatego, że nie można ocenić na zero. Dziś listonosz/ka wrzucił/a mi do skrzynki pocztowej awizo. Nawet się nie pofatygował/a, żeby zadzwonić domofonem. Mogłoby się okazać, że jest parę osób w domu i trzeba list przynieść. Nie jest to pierwszy, ani drugi raz. Dodzwonić się tam też nie da. To jakieś nieporozumienie, a nie placówka pocztowa. Może zaczną sprzedawać hot dogi; będzie więcej pożytku.

  3. Lotnisko Rakowice - Czyżyny w Krakowie ★★★☆☆

    Placówka lata świetności ma już dawno za sobą. Jeśli ktoś szuka klimatu PRLu to tutaj poczuje na pewno. Na duży plus: pomocni są pracownicy.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Poczta Polska?

Poczta Polska znajduje się przy Osiedle Dywizjonu 303 1, Czyżyny, 31-800 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Poczta Polska?

Można skontaktować się z Poczta Polska pod numerem +48 124 106 076

Jak można dotrzeć do Poczta Polska?

Do Poczta Polska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements