Opinie

  1. Karolina Stenwak ★★★★★

    Nie mam zastrzeżeń . Urocza Pani nawet telefonicznie udzieliła mi informacji , więc bardzo duży plus .

  2. Marek Szewczuk ★★★★☆

    Ciągłe zmiany godzin otwarcia tej placówki ale obsługa miła - stan na wrzesień 2025 poczta otwarta : pon - czw w godz 9-19 a piątek nawet do 20:00

  3. Marcin Gomółka ★☆☆☆☆

    Chyba trzeba podpisać petycję o uwolnienie pani obsługującej (tej lepiej zbudowanej). Na bank robi to za karę, niemożliwe, żeby człowiek z własnej woli tak cierpiał. A pani ewidentnie cierpi, na zadane pytania coś burczy pod nosem, siedzi nadąsana, a na koniec niemal rzuca w klienta fakturą. Proszę Pani, następnym razem niech Pani mrugnie dwa razy, postaram się Panią uratować z tego piekła pracy z ludźmi, ewidentnie musi Pani zmienić środowisko dla dobra swojego i naszego. Tak poza tym - ludzie, aktualizujcie godziny otwarcia na google.

  1. Krakow Advisor ★☆☆☆☆

    Kolejna niespodzianka. Nieczynne do końca września. Inne godziny otwarcia, można się zdziwić.

  2. J N ★☆☆☆☆

    Ta poczta to jakaś abstrakcja. Lokal zagrzybiony, pracownice siedzą w grzybie i to zagraża ich zdrowiu, przy zamkniętych drzwiach powietrze jest wręcz mokre i nie sposób tam wytrzymać dłużej niż 5 min. Poczta upodobana przez seryjnych wysyłaczy listów którzy generują kolejki

  3. P L ★☆☆☆☆

    11.02.2025 , godz 13:20 , czekałem 50 minut w kolejce, czynne 1 okienko. Panie rozbawione pracą, śmieją się, gadają i żartują. Ludzie stoją w kolejce i nikt nie pomyśli żeby otworzyć 2 okienko. Na poczcie śmierdzi i panie grzeją tak, że jest tam sauna, po powrocie do domu musiałem wyprać kurtkę bo tak śmierdziała, że nie dało się w domu oddychać. Godziny otwarcia zmieniają się co miesiąc i nie są przystępne dla klientów. Tragedia i dramat. To miejsce jest kompletnie chore.

  1. Basia Solak ★☆☆☆☆

    Listonosz nie przynosi awiza do domu zostawia dla swojej wygody w skrzynce po mimo obecności domowników,co wiąże się z pójściem na pocztę i stanie w kolejce proszę zwrócić uwagę listonoszowi który ma rejon na ślicznej

  2. Michał Garlacz ★☆☆☆☆

    Godziny otwarcia to jakaś farsa. A gdy człowiek już dotrze jakimś cudem w godzinach swojej pracy (bo tak tylko jest ta placówka otwarta), to kolejka na prawdopodobnie 1h stania, tylko żeby odebrać paczkę, która chyba mi wkoncu odeślą...Myślę, że jeśli to natłok poświąteczny powoduje ten brak progresu kolejki, to może trzeba uruchomić wszystkie okienka, aby rozładować ten ruch. Ale wychodzi na to ze lepiej otworzyć na 1,5h od 11 i dopiero po 30min przerwie na kolejne 1,5h...nieśmieszne i skandaliczne.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Poczta Polska?

Poczta Polska znajduje się przy Łąkowa 27, Śródmieście, 31-446 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Poczta Polska?

Można skontaktować się z Poczta Polska pod numerem +48 885 901 299

Jak można dotrzeć do Poczta Polska?

Do Poczta Polska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements