Chciałbym również zwrócić uwagę na sposób obsługi w wydziale komunikacji. W związku z rejestracją pojazdu byłem zmuszony wracać do urzędu trzykrotnie, ponieważ pracownicy nie przekazywali kompletnych informacji. Już na etapie składania wniosku nie poinformowano mnie, że wymagane są dwie tablice rejestracyjne. Odniosłem wrażenie braku chęci do komunikacji oraz pomocy ze strony pracowników. Sprawy, które mogły zostać załatwione podczas jednej wizyty, były niepotrzebnie rozciągane w czasie, co skutkowało wielokrotnymi, zbędnymi wizytami w urzędzie((
Opinie
-
Violetta Deli-Slavova ★★☆☆☆
-
Marcin Zemanek ★☆☆☆☆
Myślę że największym problemem od lat urzędu miasta Krakowa jest każdorazowe uczucie wyższości urzędnika nad patentem. Nigdy nie spotkałem się jeszcze z sympatyczną reakcją na jakąkolwiek sprawę, zawsze reakcja drugiej strony jest brak jakiekolwiek przyjazności dla ludzi którzy naprawdę nic nie zrobili aby tak przykra reakcja była w ich kierunku. Rozumiem, że różni ludzie przychodzą i różne problemy mają ale będąc z automatu nie przyjemnym jest po prostu antyludzkie i słabe.
-
Dorota Smiarowska ★★★★★
,Wydział komunikacji zasługuje na dużą pochwałę ,sprawnie i bez problemów zarejestrowałem auto z USA.Pan ,który nas obsługiwał był bardzo miły i kompetentny.Czekałem ok 5 min. a cały procedura ok15 min.W porównaniu do urzędu w Skawinie inny świat.
-
Jakub Poznański ★☆☆☆☆
Opinia co do systemu, nie konkretnego urzędu. Jeśli ktoś robił prawo jazdy gdzieś indziej to nie polecam składać jakichkolwiek wniosków w innych urzędach, bo wszystko jest w cholerę długie. Czekam już ponad miesiąc na wymianę prawa jazdy i nic nie mogę zrobić. Człowiek na 2 miesiące jest uziemiony i nawet nie ma możliwości jakiegoś pokwitowania dzięki któremu moznaby normalnie użytkować auto. Bez sensu. Odnośnie tego urzędu, pracownicy bardzo mili.
-
Sergei chegevara ★☆☆☆☆
Brak reakcji na skargę obywatela niepełnosprawnego”„1 września 2025 r. Straż Miejska w Krakowie zatrzymała mnie, mimo że prawidłowo parkowałem na miejscu dla osób niepełnosprawnych. 3 września złożyłem skargę do Prezydenta Miasta Krakowa, ale do dziś brak reakcji. Jako inwalida II grupy czuję się dyskryminowany i pozbawiony ochrony. Oczekuję konkretnych działań, a nie milczenia władz.”
-
Piotr Jarosz ★★★★★
Zawsze szybka i miła obsługa w Wydziale Komunikacji Pracownicy prezentują bardzo wysoki poziom Wspaniale widzieć Państwową instytucje działająca tak sprawnie
-
wojciech kruk ★★★★★
Wg mnie najlepiej zorganizowany i najsprawniej działający wydział komunikacji w krakowie , panie mile , zawsze uśmiechnięte i pomocne , mega kompetentne . Jedynym mankamentem sa problemy z parkowaniem ale to nie jest wina urzędu a okalających go biurowców i "corpoludkow" którzy zajmują miejsca dla petentów
-
Natalia Strojny ★★★★★
Za każdym razem sprawnie i bezproblemowo. Nawet bez wcześniejszego umówienia wizyty-ekspresowa obsługa. Na plus też fakt, że za każdym razem udało się gdzieś zaparkować samochód. Tak szczerze- nie ma na co narzekać.
-
Nikodem Janik ★★★★★
Wszystko sprawnie i w milej atmosferze. Wniosek o wydanie prawa jazdy udało się złożyć jeszcze przed 8. Rejestracje pojazdów które realizowałem tu wcześniej również bez zarzutu, jednak warto umówić się na konkretny termin.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Urząd Miasta Krakowa?
Urząd Miasta Krakowa znajduje się przy Wielicka 28a, Podgórze, 30-552 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Urząd Miasta Krakowa?
Można skontaktować się z Urząd Miasta Krakowa pod numerem +48 126 165 555
Jak można dotrzeć do Urząd Miasta Krakowa?
Do Urząd Miasta Krakowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku