Opinie

  1. Jordanito ★☆☆☆☆

    Kupiłem od nich samochód i jestem bardzo rozczarowany. Auto miało ukryte usterki o których nie poinformowano przy sprzedaży. Po kilku dniach pojawiły się poważne problemy a kontakt ze sprzedawcą był utrudniony. Cena była zbyt wysoka w stosunku do stanu pojazdu. Obsługa nie wykazała profesjonalizmu. Nie polecam tej firmy.

  2. Paula aaa ★★★★★

    Pełen profesjonalizm szybko sprawnie i konkretnie . Jeszcze tu wrócę nie raz!

  3. Bob Bob ★★★★★

    w tym komisie kupiłem swoje pierwsze auto. Pan Marek to bardzo uczciwy i pomocny człowiek, co jest dziś rzadko spotykane w środowisku sprzedawców samochód. niczego nie ukrywał, wszystko dokładnie opowiedział, był bardzo miły i pomocny. po dokładnym sprawdzeniu pojazdu wszystko zgadzało się z tym, co mówił mi o samochodzie. auto mam już prawie pół roku i jestem bardzo zadowolony z zakupu. szczerze polecam każdemu ten komis.

  1. Max Tomasiewicz ★★★★★

    Kupiłem używaną Xsarę Picasso zero ukrytych wad wszystko powiedziane, nic nie ukryte oby więcej takich sprzedawców jak pan Marek , ogólnie super

  2. Zet Ka ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z zakupu auta u Pana Marka. Auto jak nowe, bezproblemowe i we wspaniałym stanie. To już nie pierwsze auto, które zostało kupione u Pana Marka i na pewno nie będzie ostatnie. Sam Pan Marek jest rzeczowy i bardzo miły. Wszystko wytłumaczy, podpowie i do tego można mieć pełne zaufanie do niego. A do tego ceny ma bardzo konkurencyjne. Polecam bardzo serdecznie!

  3. Maciej Nowakowski ★★★★★

    Autko jak nowe, Marek wie co robi i z czystym sumieniem mogę polecić jego usługi i samochody

  1. Daniel Szczupał ★★★★★

    Dzisiaj kupić auto jest bardzo ciężko, a wokół każdy tylko patrzy żeby ukryć jakieś wady pojazdu. A tutaj całkiem odwrotnie. Samochód został sprowadzony, następnie wykonany został przegląd, wszelkie wady blacharskie zostały przedstawione, a wszelkie wady takie jak zacinający się przycisk od podgrzewanych foteli naprawiony. Auto naprawdę super. Kontakt ze sprzedającym rewelacyjny, wszelkie formalności załatwił za mnie. POLECAM !

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Auto Marecki?

Auto Marecki znajduje się przy Okrężna 12g, 32-005 Niepołomice, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Auto Marecki?

Można skontaktować się z Auto Marecki pod numerem +48 507 608 386

Jak można dotrzeć do Auto Marecki?

Do Auto Marecki można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements