Opinie

  1. Bartosz P ★★★★★

    Aktualnie moja ulubiona piekarnia. Okrągły chleb żytni - mega. Może nie jak 30 lat temu, ale w porównaniu z Lidlami i Biedronkami pieczywo pierwsza klasa i w miarę rozsądnych cenach. Oby się nie zepsuło! Obsługa miła, uśmiechnięta. Przyjemnie wejść i coś zakupić.

  2. Kolorowa babeczka ★★★★★

    Wiele razy przechodziłam, ale jakoś omijałam piekarnie. Był to duży błąd. Świetne pieczywo, świeżutkie bułki i cudowne kremówki ❤️ obsługa bardzo miła, uśmiechnięta i pomocna. Będę wracać, żeby móc skosztować innych słodkości. Polecam!

  3. Rafał ★★★★★

    Oryginalnie odkryłem tę piekarnię w Proszowicach, po czym wyczytałem, że siedziba jest w Nowym Brzesku, a kolejna filia w Niepołomicach. Tutaj jest najbliżej z Krakowa. Przyjeżdżam minimum raz w miesiącu (wtorek lub piątek, bo wtedy jest również targ). Wszystkie wypieki pyszne, a ceny przystępne. Pieczywo, drożdżówki, chałka. Muszę jeszcze spróbować jakieś ciasto.

  1. Kuba B ★☆☆☆☆

    Od czasu do czasu korzystam z firmowej piekarni/cukierni w Nowym Brzesku i jak na razie z tamtego miejsca jestem bardzo zadowolony. Natomiast dzisiejszy zakup mocno mnie zniechęcił. Bezy niesmaczne, smietana w środku skiśnięta. Makaroniki tak twarde, ze można młotkiem rozbijać a na dodatek z kilkoma kawałkami skorupki od orzecha. Obsługa jakby miała czas do wieczora. Słabo. Bardzo słabo.

  2. Edyta Kolasa ★★★★★

    Dzień dobry. Od jakiegoś czasu mieszkam w Niepołomicach i szukałam najlepszej piekarni/cukierni. Dobre pieczywo to podstawa, a z racji nowego miejsca zamieszkania miałam też sporo gości w ostatnim czasie :) Tak trafiłam na Kazimierza Wielkiego. Jakość wypieków jest naprawdę wysoka, zawsze świeża, a ciasta urzekły moją rodzinę i przyjaciół. Ostatnio mam szczęście trafiać na Panią Agnieszkę, która zawsze poleci coś dobrego. Tarta cytrynowa, którą mi zapropnowała była naprawdę boska, obłędna! Polecam z całego serca za towar oraz obsługę. Zostaje na stałe ;)

  3. Karolina Mularczyk ★★★★★

    Panie w punkcie na Kazimierza Wielkiego w Niepołomicach są przemiłe. Zawsze doradzą. Wszystko pyszne i świeże. Polecam

  1. Daria Włosek ★☆☆☆☆

    W sobotę kupiłam chleb chciałam pszenny dostałem żytni. Sprzedawczynie maja brak wiedzy o asortymencie. Żenada więcej już tam nie kupię. Chleb w koszu dzieci głodne.

  2. Wojciech Syska ★★★★★

    Świetnie miejsce, przepyszna kawa, pieczywo i drożdżówki również wspaniałe. Ceny bardzo konkurencyjne! Obsługa miła i uśmiechnięta. Na pewno wrócę nie raz.

  3. Krzysztof Zimoch ★★★☆☆

    Jagodzianka, a raczej ciasto drożdżowe z dodatkiem jagód, bo nadzienia bardzo mało. Smak ok, ale ogólnie całość sucha i do tego cena 5 zł... słabo.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Zdrowy Chleb Niepołomice?

Zdrowy Chleb Niepołomice znajduje się przy Kazimierza Wielkiego 11, 32-005 Niepołomice, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Zdrowy Chleb Niepołomice?

Można skontaktować się z Zdrowy Chleb Niepołomice pod numerem +48 881 353 320

Jak można dotrzeć do Zdrowy Chleb Niepołomice?

Do Zdrowy Chleb Niepołomice można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements