Obsługa bardzo miła. Pizza nadziana dodatkami "po sufit". Wszystko świeże i smaczne. Taka normalna pizza jaką znakdziec w większości pizzeri. Nie szukajcie tu stylów Włoskich. Jak zamówicie a odbierzecie sami to dodatkowo, dostanieco 15% zniżki. Myślę, że warto spróbować. Nie jest to może 5* fantastyczne, ale solidne 4* jak najbardziej. Pizzeria ustawiona na klasyczny dowóz. Przed lokalem są ławeczki i stoliki, ale pizzę dostaniecie w kartonie. Też ma swój urok.
Opinie
-
Mariusz Grin ★★★★☆
-
Szajbusek87 ★★★★★
Dziś pierwzzy raz spróbowaliśmy z rodzinką, ponieważ nasza pizzeria dzis nieczynna. Stwierdzilem ze dam szanse wezme na wynos, jak nie trzeba bedzie dlugo czekac. Niecale 15 minut dostalem pizze kompozycja wlasna 3 skladniki wpakowalem do auta nie ogladajac i popędzilem do domu. Ladnie pachniala w samochodzie i tylko pdkręcala apetyt. W domu otworzylem pudelko i doznalem szoku. Dawno nienwidzialem tak wypasionej 3 skladnikowej pizzy. Ciasto idealne nie za grube, nie za cieńkie w punkt w samku petarda ( z tych w ktorych jesz ranty z uśmiechem). Sos pomidorowy bardzo dobry, aromattczny moglo go byc ciut wiecej, ale to bardziej kewstia gustu. Ser mozarella charakterystycza, pizzowa, dobra ciągnaca sie. Pizza nie sucha, nie za mokra - idealna (widac po kartoniku ze nic z niej nie ciekło) tylko 3 skladniki ale tak doprane ze jestem w szoku. Peperonii, oliwki, pieczarki. No i zmieniam z rodzina pizzerie, top the top Niepolomice jesli chodzi o ,,Polskie,, pizze,. Mega smaczna, polecam kazdemu sprobować !!!
-
Tom ★★★★★
Zamawiam z tej pizzerii odkąd się pojawili w Niepołomicach. Spróbowałem z menu większość pizz (na prawdę jest w czym wybierać) Dla urozmaicenia mają pizzę w kwadracie oraz ser w rantach i pyszne zapiekanki w których jest dużo farszu z duszonych pieczarek. Godne polecania są też ich autorskie sosy. Dłuuugo czekałem na tak dobrą pizzerię w Niepołomicach lepiej późno niż w całe.
-
Ewa Brzostowska ★★★★★
Zamówiliśmy pizzę z dojazdem. Pizza smaczna, dobrze wypieczona, składniki również dobre. Zabraliśmy sosy: czosnkowy fajny, z bbq i bigmac chłop mówi, że też dobre. Oby tak dalej :)
-
Barbara Wąs ★★★★★
Po raz drugi korzystaliśmy z usług Pizzeri Don Roberto - bardzo miła obsługa, fajny czas realizacji zamówienia. Naprawdę bdb ciasto i stopień jego wypieczenia. Sporo dodatków - a spr już 5 różnych smaków. Polecamy
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Don Roberto?
Don Roberto znajduje się przy Na Grobli 1A, 32-005 Niepołomice, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Don Roberto?
Można skontaktować się z Don Roberto pod numerem +48 502 992 522
Jak można dotrzeć do Don Roberto?
Do Don Roberto można dotrzeć, korzystając z poniższego linku