Pyszne bajgle z serem (nie trzeba też było długo czekać), obsługa bardzo miła i ciepła, polecam!
Zdjęcia
Opinie
-
Zofia Tymińska ★★★★★
-
Katy ★★★★★
Mega vibe, pyszna kawka mrożona i do tego chill na leżaku! Polecam wesprzeć lokalnego artystę i kupić pocztówkę ✌️
-
Maryśka Maria ★★★★★
Miejsce znajduje się przy popularnej trasie rowerowej, więc można odpocząć przy pysznej kawce i przemiłej obsłudze :) Są leżaczki, cień z drzew i delikatna muzyka w tle :)
-
Gerard Matyasik ★★★★★
Gościu co prowadzi ten biznes pełen profesjonalista, dopasuję i doradzi jaka kawkę w danym momencie chcesz. Gorąco polecam i na pewno jak będziemy na rowerkach odwiedzimy.
-
Aleksandra Kotas ★★★★★
Must dla wszystkich miłośników kawy ☕ wysoka jakość, przemiła obsługa, chillowe miejsce, wszystko na plus! Taka perełka kawowa jeziora Czorsztyńskiego❤️
-
Hubert Blechowski ★★★★★
Super obsługa, kawka wypalana przez właścicieli i parzona lepiej niż umiejętnie. Różnie napoje, słodycze, wszystko aby zrobić sobie przerwę i nabrać sił przed dalszą trasą.
-
zai3en ★★★★★
Lokalizacja raczej średnia ale klimatu dodaje chillout-owa muzyka i przesympatyczna obsługa. Cappuccino w cenie restauracyjnej 20 zł ale to nie jest jakaś marketówka! Polecam zaglądnąć w długi czerwcowy weekend bo są już otwarci. Na Google wprawdzie pisze że jeszcze zamknięte ale jeżeli będzie pogoda to jestem przekonany że pyszna kawka będzie czekała.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Ahoj Kawka & Czeskie Piwko!?
Ahoj Kawka & Czeskie Piwko! znajduje się przy Hubka 1, 34-436 Maniowy, Małopolskie, Polska
Jak można dotrzeć do Ahoj Kawka & Czeskie Piwko!?
Do Ahoj Kawka & Czeskie Piwko! można dotrzeć, korzystając z poniższego linku