Opinie

  1. Rafal Zawadzki ★☆☆☆☆

    Ile jeszcze drzew deweloperzy wytna w tym miescie ? Z jednej strony handluja ziemia a z drugiej zaciesniaja trakty komunikacyjne, na sile tworza korki po czym stwierdzaja, ze sct, bo smierdzi. Rozklady jazdy ustalone tak bys sie zbyt latwo nie przesiadl, bo wszystko jezdzi stadnie... Zawsze maja wymowke, ze na rozkladzie jest napisane, ze moze sobie przyjechac jak chce i mozesz mu naskoczyc... A hajs biora ! Sciana i rozped. Ile jeszcze bedziecie ludziom nawijac makaron na uszy !? Trybunal sie nalezy !

  2. Nadia Łuszcz ★☆☆☆☆

    Uprzejmość kończy się na pani z ochrony przy wejściu, typowe urzędasy traktujące ludzi z góry bez akceptacji dla ludzkiego błędu.

  3. Colin ★☆☆☆☆

    Wakacyjny rozkład jazdy? Super. Zapomnieliście, że ludzie pracują dalej? Autobus co 25min - gratulacje.

  1. Michal Jackowski ★★★★★

    Nie mam dużo pozytywnych słów do powiedzenia o urzedzie ale… muszę pochwalić prezydenta za inicjatywę na Krakowskich Bagrach. Dmuchany park zabaw jaki pojawił się na Bagrach to super inicjatywa! W końcu miasto ma atrakcje skierowane do mieszkańców! Świetna inicjatywa. Czekam aż miasto zdecyduje się na taką samą inicjatywę na Zakrzówku.

  2. Julia ★☆☆☆☆

    Jak dla mnie, cyrk warty obejrzenia. Pani w punkcie informacyjnym, gdzie udałam się w celu zmiany obwodu głosowania - nieuprzejma, oparta łokciami o blat, wpatrzona z telefon, rzuca jakieś docinki, kiedy obsługuje mnie profesjonalny mężczyzna ze stanowiska obok. Zapytana czemu ze mnie kpi i docina, kiedy nawet mnie nie obsługuje - odpowiada że jest zmęczona, bo jest w pracy już od 8 rano (godzina 14:) i mówi, że nawet nie miała czasu zjeść śniadania! Miło posłuchać o takich problemach, przychodząc do urzędu załatwić jakąś sprawę. Poziom zaskakujący, strach myśleć na jakim poziomie są wymogi zatrudnień do - można pomyśleć - tak ważnych punktów urzędowych jak ten, skoro pracuje tam pani prezentująca poziom godny 5 latka. Smacznego śniadanka dla pani (bo mimo ustawiającej się kolejki - wyszła).

  3. M.A.G ★☆☆☆☆

    Tutaj siedzą ludzie nie odpowiedzialni wręcz można powiedzieć Dzieci. Wymyślają głupoty typu SCT za ktora nie jest jakies 80proc mieszkańców ktorym sie wmawia ze musi być, ograniczenia na krakowie zmiana z dwóch pasów na jeden zla organizacja itp wybieramy g.... a oni się śmieją z ludzi. Nie ogarniają problemów na poziomie 1 klasy podstawowej.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Urząd Miasta Krakowa?

Urząd Miasta Krakowa znajduje się przy plac Wszystkich Świętych 3-4, Stare Miasto, 31-004 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Urząd Miasta Krakowa?

Można skontaktować się z Urząd Miasta Krakowa pod numerem +48 126 165 555

Jak można dotrzeć do Urząd Miasta Krakowa?

Do Urząd Miasta Krakowa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements