Przychodzę w godzinach urzędowania a tu oczywiście zamknięte!!
Opinie
-
Dari Ka ★☆☆☆☆
-
Maciej J ★☆☆☆☆
Wieczne kolejki ! Obsługuje jedna osoba s druga się tylko krząta i udaje że coś robi i tak za każdym razem . Jeszcze nigdy nie spotkałem się z otwartymi dwoma okienkami. Ta instytucja nie powinna istnieć
-
Linda Czarnek-Ogrodnik ★☆☆☆☆
Pech chciał, że po latach wspaniałych doświadczeń z pocztą zaczęliśmy należeć do rejonu tej. Jest to absolutnie najgorzej obsługiwany punkt pocztowy z jakim się spotkałam. Sił nie mam, żeby się rozpisywać, bo wysysają energię.
-
Marcel ★☆☆☆☆
Wizyta na poczcie to jak wejście do teatru absurdu — tylko biletu nie trzeba. Obsługa? Jakby codziennie grali w sztuce pt. 'Nienawidzę swojej pracy i pokażę to każdemu'. Rozumiem frustrację budżetówki, ale czy uprzejmość też poszła na emeryturę?
-
Dawid Baran ★☆☆☆☆
Dramat!! Pani nic sie nie chcę! Nic nie ma! Nie ma drukow, nie ma książeczek. Ma tylko Problem ze chcę sie skorzystać z uslug PP
-
Wojciech Wachułka ★☆☆☆☆
Kolejka jak zwykle, jedno okienko otwarte, w drugim siedzi Pani ale zasłonięta... Nie polecam tego punktu...
-
Chudi X ★☆☆☆☆
Rzadko korzystam z usług poczty polskiej, niestety niekiedy trzeba i nie ma zmiłuj. Wyjątkowo nie dałem rady pójść do punktu, z którego zwykle korzystam i bardzo żałuję, że się tak nie stało. Poziom obsługi porażka. Dwa okienka, z czego tylko jedno czynne. W drugim oczywiście siedzi pani, ale wystawiona tabliczka "stanowisko nieczynne". Podchodzę do otwartego mówię "dzień dobry", pani w czarnych włosach odpowiada, ale wyraźnie widać, że przeszkadzam jej w przekładaniu papierków. Proszę o priorytet zagraniczny, odsyła mnie do koleżanki obok, bo ona tego nie zrobi. Pani obok - dłuższe blond włosy i okulary w ogóle zła, że się do niej idzie, jak ma wystawioną tabliczkę. List wzięła ale znaczka już nie przykleiła, bo ona tego nie zrobi. Ciekawostka, że w innych placówkach tak robią i nigdy nikt mi nie kazał przyklejać znaczka. Jeszcze powiedziała, żebym przykleił i wziął do skrzynki wrzucił. Musiałem się upomnieć, że w innych placówkach to panie biorą taki list i list wychodzi od nich z poczty. Gąbki do nawilżenia znaczka nie ma, też trzeba było się upomnieć. Dostałem wyschniętą. O przybicie pieczątki "priorytet" też musiałem poprosić, bo pani się jakoś nie kwapiła. Jednym słowem obsługa na poziomie żenującym.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Poczta Polska?
Poczta Polska znajduje się przy Wincentego Witosa 7, Podgórze Duchackie, 30-639 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Poczta Polska?
Można skontaktować się z Poczta Polska pod numerem +48 126 596 070
Jak można dotrzeć do Poczta Polska?
Do Poczta Polska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku