Opinie

  1. Aneta Noo ★★★★★

    Weszliśmy od niechcenia, trochę kropił deszcz, ale okazało się że to całkiem fajne miejsce. Kładki do spaceru w lesie, ładny plac zabaw, głodne sarny, moje dziecko czuło się w obowiązku nakarmić. Nie lubię miejsc gdzie zamyka się w klatkach dzikie zwierzęta, smutne oczy sowy i jelenie na żałośnie małym wybiegu. Za to duży minus, niemniej jednak miejsce przyjemne, wtopione w las. Warte odwiedzenia za wtopienie w przyrodę i cudowne wyrzeźbione elementy, ławki, misie, zwierzęta. Cena przy rodzinnym bilecie była ok, za wyższą nie zdecydowalibyśmy się.

  2. Lizaveta Krat ★★★★★

    Bardzo nam się spodobało to miejsce! Widać, że na terenie wciąż trwają prace remontowe, ale w ogóle nie psuje to ogólnego wrażenia. Zwierząt jest całkiem sporo, wszystkie mają przestronne wybiegi i widać, że są dobrze zadbane. Kozy i baranki są niesamowicie ciekawskie z chęcią biorą smakołyki, które bezpłatnie dają przy kasie, i pozwalają się pogłaskać. Sarny również podchodzą bez strachu i jedzą z ręki. Atmosfera jest bardzo spokojna i przyjemna. Najważniejsze, że zwierzęta przebywają w komfortowych warunkach, jeśli nie mają ochoty na kontakt, mogą po prostu odejść i nie podchodzić do ogrodzenia. To ogromny plus! I co szczególnie cieszy, nie ma tutaj tłumów biegających, krzyczących i stresujących zwierzęta dzieci. Ogólnie rzecz biorąc wspaniałe miejsce na spokojny odpoczynek i kontakt ze zwierzętami. Zdecydowanie polecam!

  3. Aleksandra Ginalska ★★★★★

    Naprawdę warto! Przypadkiem trafiliśmy z trójką dzieci i zarówno te młodsze, jak i nastolatek były zachwycone. Choć park niewielki, zwierząt sporo i niemal z każdym można mieć bliski kontakt. Paczuszka karmy na wejściu w cenie, a zwierzaki chętnie podchodzą i jedzą. Cena całkiem przystępna, jest plac zabaw, pawilon, ciekawostki. No i urocza mała architektura, na którą także warto rzucić okiem

  1. Agnieszka Siudyka ★★★★★

    Wspaniałe miejsce i to nie tylko dla rodzin z dziećmi. Wybraliśmy się w pochmurny dzień, kiedy wyjście w góry było zbyt ryzykowne. Do zakupionych biletów dostajemy paczuszki z karmą, dokarmiamy tylko parzystokopytne, zresztą na ogrodzeniach znajdziemy info, które zwierzęta są karmione wyłącznie przez opiekunów. Spotkamy tam kózki, sarenki, jelenie, alpaki, króliki, świstaki, szalone wiewiórki (skradły nasze serca) i dokazujące lisy. Oprócz tego piękne i dostojne sowy. Zdjęć zrobicie mnóstwo, niektóre zwierzątka pogłaskacie, wszystkie są przecudowne i piękne. Nigdy wcześniej nie widziałam świstaka, a tam pomieszkuje ich całkiem spora grupa. Za to wiewiórki są po prostu urwisami okropnymi, gonią się, biją w zawrotnym tempie, wydając przy tym dźwięki jak z broni automatycznej, mieszkam przy lesie i nie miałam pojęcia, że wiewiórki robią tyle hałasu. Na terenie parku jest duży plac zabaw, leżaczki, niestety pogoda nie pozwoliła nam skorzystać, może następnym razem się uda. Polecamy to miejsce.

  2. Arkadiusz Hajduk ★★★★★

    Bardzo fajne miejsce na mapie Zakopanego, szczególnie dla rodzin z dziećmi, które lubią zwierzęta. Wejściówki w dobrej cenie, bardzo sympatyczna obsługa. Zwierzątka miłe, zadbane, pragnące kontaktu z człowiekiem. Szczególnie jeśli posiada pokarm do karmienia. Są alpaki, lisy, owce,kozy,sowy,świstaki, daniele czy jelenie. Jest plac zabaw czy edukacyjna ścieżka wśród drzew. Polecam wszystkim.

  3. Robert Ada ★★★★★

    Super miejsce. Czas leci bardzo szybko. Przy wejściu dostajesz jedzenie którym możesz karmić sarenki, kózki owieczki. Jest plac zabaw dla młodszych, alejki do spacerów dla starszych. Warto. Cena jak na Zakopane mega atrakcyjna. Polecam

  1. Magdalena Wierzbińska ★★★★★

    Wspaniałe miejsce! Spodziewałam się tam spędzić około godziny, a trafiliśmy na dwie bardzo ciekawe prelekcje i automatycznie wizyta się wydłużyła. Nie żałujemy. U pracowników widać pasję i zaangażowanie. Samo obserwowanie zwierząt daje dużo radości, a można jeszcze się przejść fragmentem lasu czy spędzić czas na placu zabaw.

  2. Wojtek Balon ★★★★☆

    Park, choć nie należy do największych, oferuje niezwykle bliskie spotkania ze zwierzętami i wyjątkowy klimat. To idealne miejsce dla miłośników przyrody, rodzin z dziećmi oraz osób szukających spokojnego kontaktu ze zwierzętami. Na terenie parku można podziwiać różnorodne gatunki, takie jak sowy, jelenie czy owce, a także imponujące rzeźby, jak majestatyczny orzeł na skale. Jednym z dużych atutów tego miejsca jest przestronny plac zabaw dla dzieci. To świetna opcja dla najmłodszych, którzy po obserwacji zwierząt mogą się wyszaleć na huśtawkach, zjeżdżalniach i innych atrakcjach. Dzięki temu park jest jeszcze bardziej przyjazny dla rodzin i zapewnia rozrywkę nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. Dodatkowym plusem jest możliwość obserwacji zwierząt z bliska, co daje unikalne doświadczenia i świetne okazje do fotografii. Sceneria jest przyjemna, a przestrzeń dobrze zagospodarowana, dzięki czemu można spędzić tu miło czas. Niestety, poważnym minusem jest brak łazienki na terenie obiektu. Konieczność opuszczenia parku, aby z niej skorzystać, i brak możliwości ponownego wejścia to istotna niedogodność, szczególnie dla rodzin z dziećmi. Warto o tym pamiętać przed wizytą. Podsumowując, park jest godny polecenia ze względu na piękne otoczenie, bliskość natury i duży plac zabaw, ale wymaga lepszego zaplecza sanitarnego. Moja ocena: 4/5

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Tatrzański Park Edukacyjny?

Tatrzański Park Edukacyjny znajduje się przy Józefa Piłsudskiego 38, 34-500 Zakopane, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Tatrzański Park Edukacyjny?

Można skontaktować się z Tatrzański Park Edukacyjny pod numerem +48 797 378 887

Jak można dotrzeć do Tatrzański Park Edukacyjny?

Do Tatrzański Park Edukacyjny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements