Świetny klub z fantastyczną atmosferą! Miejsce jest zadbane, dobrze zorganizowane i sprzyja spędzaniu czasu w gronie znajomych. Oferta jest różnorodna, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.Zdecydowanie miejsce, do którego chce się wracać i które można polecić innym bez wahania.
Opinie
-
Patrycja Piotrowicz ★★★★★
-
Edyta Kolasa ★★★★★
Regularnie korzystam z usług klubu, najlepszy w okolicy! Nowoczesny sprzęt, sporo miejsca i bardzo mili klubowicze. Obsługa recepcji zawsze uśmiechnięta i pomocna, Agatka to zdecydowanie idealny człowiek na to stanowisko! Zdecydowanie polecam❤️
-
Denis G. ★☆☆☆☆
Siłownia to jedna wielka PORAŻKA. Pracownice nie ogarniają i to nie zależnie czy są nowe czy stare. Siłownia do 23, a o 22:25 przychodzi do mnie pracownica i mówi, że mam kończyć bo ona chce dziś sobie wcześniej wyjść. Jak ktoś ukradł mi telefon gdy skakałem na skakance (telefon był z tyłu) i gdy to zgłosiłem to usłyszałem w recepcji: "rodo, nie mogę pokazać sprawcy, rodo nie możesz zobaczyć kamer, rodo...". Okazało się, że telefon był w innej sali przykryty, a sprawca powiedział z uśmiechem "to twój? Ah, bo mój w szatni" - miał szczęście że był na zajęciach bo bym mu wy...ał. Gdybym nie szukał sam to byłbym bez telefonu. Plus dla jednej Pani co dzwoniła na mój nr telefonu, chyba jedyna ogarnięta. Na siłownie chodzą głównie dzieci, które okupują przyrządy godzinami, w tym niszczą cudze np. został zabrany mój pas i zostawiony uszkodzony. Nie polecam!
-
Daria Ciągło ★★★★★
Siłownia jest dość duża, jest dobrze zaopatrzona, każdy znajdzie sprzęt i miejsce dla sobie, nawet jeśli jest dużo ludzi.
-
Gabriela ★☆☆☆☆
iedyś ta siłownia miała potencjał – było przyjemnie, dobra atmosfera, fajna ekipa i aż chciało się ćwiczyć. Ale ostatnie miesiące to po prostu równia pochyła w dół. Serio, cofają się w rozwoju zamiast iść do przodu. Personel? Totalna porażka. Nie ogarniają nawet najprostszych rzeczy jak sprzedaż napoju – stoi się przy ladzie i czeka, aż ktoś łaskawie nauczy się obsługiwać kasę i terminal Zero kompetencji, zero zaangażowania. Zamiast inwestować w jakość i ludzi, to wygląda, jakby właściciele po prostu odpuścili temat i dają dziewczyny z szkół specjalnych bo na takie wyglądają. Nie po to się płaci, żeby się denerwować za każdym razem, gdy tam wchodzisz Więc zrezygnowałem z siłki i przeniosłem się gdzie indziej (jedna gwiazdka jak na ten plebs to i tak za dużo
-
Łukasz M ★★★★★
Świetna siłownia z bardzo fajnym podejściem do klienta. Personel jest profesjonalny, życzliwy i zawsze chętnie pomoże, niezależnie od poziomu zaawansowania. Sprzęt jest nowoczesny, zadbany i w doskonałym stanie, a sama siłownia jest czysta i dobrze zorganizowana. Atmosfera motywująca do treningu. Gorąco polecam każdemu, kto szuka miejsca, w którym można komfortowo i skutecznie trenować!
-
Justyna p.a. ★★★★★
Najnowsza i dobrze wyposażona siłownia w Bochni. Oferuje siłownię , oraz zajęcia zorganizowane typu: zumba, fitball, stretching, 10xtrening, mobility, zdrowy kręgosłup, tbc, brazylijskie pośladki, fight and kick, salsation itp. Szatnie czyste, dostępne prysznice. Za budynkiem górny, obszerny parking dla klientów siłowni. Otwarta w dogodnych godzinach. Każdy raczej znajdzie coś dla siebie. Wydaje się być dobrym pomysłem w mieście . Na razie wykazuje się popularnością wśród młodzieży. Starzy wyjadacze póki co lojalni wobec starych, ciut śmierdzących siłowni ;) W szatniach szafki, do której musisz mieć własną kłódkę .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Xtreme Fitness Bochnia?
Xtreme Fitness Bochnia znajduje się przy Kazimierza Wielkiego 47, 32-700 Bochnia, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Xtreme Fitness Bochnia?
Można skontaktować się z Xtreme Fitness Bochnia pod numerem +48 736 378 553
Jak można dotrzeć do Xtreme Fitness Bochnia?
Do Xtreme Fitness Bochnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku